Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek imponál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek imponál, ha verset ír neked a pasid vagy egy udvarlód?

Figyelt kérdés
A mai világban nem túl szirupos dolog? Vagy romantikus?
2011. máj. 1. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem túl nyálasat Ír, akkor tetszik. Szerintem jobbak a homályosabb, elvontabb Írások.


Szóval ilyet véletlenül se:


Kék a szemed

érted elepedek

örök szerelem a miénk

ó, angyalom légy az enyém, stb.


20/N

2011. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én megijednék, ha a pasim írna nekem valamit, szerintem tök b*zis.

Öcsém írt a barátnőjének egy verset, a kiscsaj(17) meg tök odáig volt érte. :D

Mások vagyunk.

20L

2011. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha a vers viccey és nem nyálas akkor mehet
2011. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem, nem fogják értékelni csajok. Mindegyik a romantikus hősről áradozik, aki gyertyafényes vacsorával várja őket, aztán megnéznek valami érzelgős filmet, másnap reggel pedig ágyba viszik a reggelik egy szál vörös rózsa és egy megható vers társaságában. Amíg ez csak álom, addig nagyon szép, de, amint valóra válik, az illető srác már nyálas, szerencsétlen, puhány, sőt egyenesen b.zi.

Tehát ne akarj ilyen lenni, inkább legyél tahó, úgyis arra buknak, hiába fogják az ellenkezőjét hazudni.

2011. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát az én mostani párom régen folyton írt verset,de azokat nem nekem ,hisz még nem voltunk együtt,csak mutatta őket és egész jók voltak..ezzel akart kicsit imponálni.:)Aztán kaptam még tőle verseket és nagyon szépek.Én magam is b*zisnak tartottam őket,de ha olyantól kapod,aki szeretsz,az egészen más.:)Ne legyen összecsapott és szívből jöjjön.

Amúgy meg a barátnődet kéne ismerned hozzá,hogy mi a véleménye ezekről.Na meg,ha szereted,akkor kit érdekel,hogy a mai világba mások mit szólnak hozzá.Ezt csak kettőtök között lesz.:)

2011. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
paf atyaég,ez b*zis dolog,és hülyeség:/
2011. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a barátom gyakran ír nekem. jó érzés.
2011. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer írt a párom verset és meg kell mondjam,hogy még a könnyem is kicsordult,annyira meg voltam hatva. Persze egy kicsit zavarban voltam a helyzettől,de azóta is ez a legszebb ajándék,amit tőle kaptam.4 éve vagyunk együtt.

19/L

2011. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20:11-es beírhat magának egy nagy piros pontot!
2011. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Jenny Junior válasza:
100%
Ha nem túl szirupos akkor értékelem. De szerintem már akkor a pasim legyen aki verset ír, mint az udvarlóm akivel még semmi sem komoly. Szerintem aranyos dolog. De ahhoz, hogy ez jól süljön el tudnod kell, hogy a lány vevő e rá. ( Tudod nem az a keménykedős fajta.)
2011. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!