Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lanynak imponal ha gazdag a csavoja, es elhamlmozza oket ajandekkal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

nem.legalábbis nekem nem.én sem vagyok hú de gazdag,de nem szeretném ha esetleg a párom pénzes is legyen azt higgye hogy csak a zsetonjára utaok és melessleg ő is lehet pénzes meg nézhet ki jól is de lehet belülről meg poshadt,lehet félti a kis pénzét és azt hiszi minden lány csak azért akar vele lenni hogy kizsebelje.ezért biztos nem lennék gazdag.

22/N

2011. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez tipikusan egy olyan kérdés, hogy minden válaszolót le lehessen húzni. Aki azt írja, hogy nem, arra azt mondjátok, hazudik, aki azt mondja, hogy igen, azt meg azért bántjátok.
2011. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem volt egy gazdag barátom, de részben pont a pénze miatt szakítottam vele. Mindig mindent ő akart fizetni (igaz, mi szegények vagyunk, így én nem is tudtam volna fizetni), drága dolgokat adott szülinapomra, karácsonyra, én meg kézzel készített apróságokat tudtam csak adni. Emiatt nagyon kellemetlenül éreztem magam, de hiába beszéltünk erről többször is, egyre inkább úgy éreztem, hogy nem szeretetből költ rám ennyit, hanem hivalkodásból. Volt még más oka is annak, hogy ott hagytam, de ez is közrejátszott.
2011. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Azért jó érzés olvasni, hogy vannak ilyen Nök akik nem a pénzre mennek, csak elhinni nehéz.

Engem azért hagyott el az exem 2 év után, mert hiáab volt szerelmes, megmondta öszintén, hogy neki a pénz jobban kell és majd megszereti a másik ipsét.

Valahogy totálisan lerombolta az önbizalmam és az az érzésem, hogy addig ameddig nincs egzisztenciám ne is álmodjak egy boldog kapcsolatról.

2011. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

gazdag csávó nem kellett soha...anyuci pénzelt kölykétől feláll hátamon a szőr


ellenben az már elvárás volt,hogy tanuljon,olyat amiből nem hal éhen,én is olyat tanultam,jó állásom lett,had ne én tartsam már el a pasit...

2011. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt párom van, nem csávóm, másrészt szeretettel halmoz el, nem értéktelen vackokkal.
2011. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Manócska'90 ***** válasza:

Én eddig letojtam a magasból, komolyan. De most, túl két másfél éves kapcsolaton ott tartok, hogy gazdag, jogsival és kocsival rendelkező, jól kinéző pasit akarok.


Mielőtt elkönyvelnétek felszínesnek és sekélyesnek, megmagyarázom.


Volt két pasim ugye. Nem voltak túl tehetősek, de szegények sem, kb úgy állhattak anyagilag, mint mi. És ez engem nem zavart egy fél pillanatig sem. Én úgy gondolom, hogy ne rinyáljak azért, hogy nincs kocsija és nem tud furikázni ide-oda, amikor én még a jogsit sem tettem le, stb. Viszont mind2 sráctól azt kellett hallgatnom: zavar/mennyire zavar/baj, hogy nincs jogsi, kocsi meg, hogy nem tud drága ajándékot venni, nyaralni vinni, stb. Kikészített, komolyan. Pedig én egyáltalán nem vagyok anyagias, úgyhogy egy idő után egy ilyen kérdés már sértő is. Okosnak, szépnek mondanak, ráadásul az én anyukám nem kuporgatja folyton a pénzt, mint pl az exeim szülei, hanem évente egyszer elmegyünk vidámparkba, múzeumba, vagy élményfürdőbe, hogy kikapcsolódjunk (meg még sok ilyen apróság) - és ebből, annak ellenére, hogy mind2en tudták, hogy nem így van, arra következtettek, hogy több pénzünk van és, hogy én tuti elvárom, hogy alám tegyenek mindent csak úgy...


Na ebből lett elegem, mert állandóan úgy éreztem, hogy kisebbségi komplexusos mind2. És ez elviselhetetlen. Már kételkedek benne, hogy találok olyan pasit, aki nem szégyelli azt, hogy nincsenek milliók a bankszámláján.


Remélem találok egy ilyet (mármint olyat, aki elfogadja Magát).

2011. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az imponál, ha úgy gazdag, hogy megdolgozott érte és nem a szülei vagyonosak. Igazából, nekem nem ajándék kell, hanem az, hogy olyan családot alapíthassak, ahol úgy tudok felnevelni egy gyereket, hogy nem azon kell aggódnom tudok-e holnap neki enni adni.
2011. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem olyan pasi kéne,akinek van aránylag biztos,normális,bejelentett munkája,rendszeres jövedelme,megélhetési forrása,aki nem lusta,és aki szeret,megbecsül.

Nekem olyan pasi kéne,akinek nem sok a szeretetem,aki nem titulál hisztisnek,ha aggódom a kapcsolatunkért,akit nem irritál,hogy őszintén ragaszkodom hozzá,aki nem néz le azért,mert érzéseim vannak.

Talán sosem találok ilyet...mert egy nem pénzcentrikus,normális ember nem érvényesül ma sem a világban,sem a szerelemben.

2011. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát én lány vagyok és nem hajtottam sose a pénzre.

Volt egy 4éves kapcsolatom,a srác nem volt gazdag,olyan átlagos,meg én is.Nem vártam,hogy elhalmozon,de amikor én állandóan spóroltam magamnak,ő meg álladóan tőlem kért pénzt minden hülyeségre éveken keresztül...Azt vettem észre,hogy én nem vettem semmit magamnak de már odaadtam neki az összes pénzem pl.cigire,meg kiderült,hogy szép nagylelküen az én pénzemből hivta meg a haverait hamburgerezni...

Ok a következő kapcsolatom 3év,ott is 2pasi közül választottam,mindkettő szeretett,az egyik gazdag volt,mindent megakart nekem adni,a másik átlagos, én a szivem alapján őt választottam.Ott vagyunk,hogy akármi van szülinap bármi ő egy virágot se képes adni,meg soha semmire,merthogy nincs pénze.(persze magára mindig van)

Jó,szép lánynak tartanak,sok pasi fut utánam,aranyosnak és értelmesnek tartanak,mégis kb. úgy érzem semmibe se becsülnek.Ott tartok 21évesen,hogy a következő kapcsolatomba már igenis megnézem jobban az anyagi helyzetét annak akivel összejövök,pedig nem ilyennek indultam...

2011. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!