Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ruhát meg cipőt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát meg cipőt és frizurát viseljek, hogy divatos legyek, és jobban tapadjanak rám a lányok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és nulla érzékem van a divathoz.

Amit tudni kell rólam, hogy 180 cm magas vagyok, vékony testalkatú, barna hajú, és kék szemű.


16F


2011. máj. 1. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:31


Talán szereted a kovbojokat? :))

2011. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Senki nem említett frizurát!


Szerintem ez is lényegyes, kb 7 cm hosszú hajam van..

2011. máj. 1. 20:11
 13/16 anonim válasza:

Akkor abból vágni kéne, ha olyan hosszú. Én oldalt meg hátul géppel szoktam levágatni, fent meg 2 ujjnyira. Utána azt bezselézem és nagyon jól szokott állni. Viszont ez arcformától is függ. Nekem speciel ez áll jól.

16/F

2011. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha drágább és elegánsabbat akarsz akkor menj a mustangba, ott tuti megtalálod amit keresel, esetleg levis, frizura: Nekem a tüsi jön be...ami nem nagyon tüsi de meghúzni azért nem lehet.

22/L

2011. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én a tegnapi 18:50-es válaszoló vagyok. :) Szerintem semmi gond azzal, hogy 7 centis a hajad, nekem tetszenek a hosszú hajú srácok, de azért vállig érőnél ne legyen hosszabb. Sok srácnak nagyon jól tud állni.. :) Mondjuk az már nem jön be, ha valakinek vállig érő haja van és minden nap órákig vasalgatja srác létére.. Nem tudnál képet feltölteni(nem muszáj magadról), hogy úgy fazonra kb. milyen a hajad?
2011. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én bárátosom is vékonyka. Ő lezserebb, sötét nacikat visel, baseball satyót, meg színes pólókat. Nagyon jól áll neki pl. a zöld, kék. Jellemző a kapucnis pulcsi rá, én nagyon csípem a cuccait, de igaziból egy ilyen cuccal nem lehet melléfogni,mert praktikus, kényelmes és laza is. És egy laza cuccban szerintem könnyebb mozogni, meg önbizalmat is ad.
2011. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!