Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ruhát meg cipőt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát meg cipőt és frizurát viseljek, hogy divatos legyek, és jobban tapadjanak rám a lányok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és nulla érzékem van a divathoz.

Amit tudni kell rólam, hogy 180 cm magas vagyok, vékony testalkatú, barna hajú, és kék szemű.


16F


2011. máj. 1. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Olyat, amiben jól érzed magad. Igazából mindegy a ruha(de azért ne legyen szakadt, meg mosatlan)...az a fontos aki viseli.
2011. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha ezt kérdezed gáz van :)

Kérdd meg egyik lány ismerősödet h menjen veled vásárolni és vedd meg amit mond. De amúgy farmer, kötött pulcsi, vmi v nyakú/vicces mintás póló, adidas superstar, ezekkel nem lehet melléfogni, de a nadrág jól szabott legyen. Pl- new yorker az nem a legdrágább de van a gatyáknak alakja. Ja és sztem kerüld a csőszárút mert az elég visszataszító fiúknál, inkább egyenes szárú legyen

2011. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez lehet nem divatos, de csajozni biztos lehet vele xD


[link]

2011. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

16/L vagyok, válaszolnék neked, hogy nekem mi tetszik és mi nem.. :)


Legjobban az tetszik, ha a fiúk farmernadrágot hordanak, inkább sötét színűt(sötétkék vagy fekete), de semmiképpen se lógjon rólad, sőt, ne kövesd azoknak a srácoknak a példáját, akik a végbélnyílásukig lehúzzák a gatyát, hogy kilátsszon a boxerük, mert szerintem undorító. Felülre vehetsz valamilyen pólót, vagy akár inget, szerintem itt nem lényeg a szín, de azért ne citromsárga legyen lehetőleg.(A rózsaszínnel semmi bajom, egy-két srácnak nagyon jól áll.) Cipő... Hmm, hát semmiféleképpen sem szandál, főleg ne térdig felhúzott zoknival. Egy sima tornacipő, vagy egy normális cipő, esetleg valami kicsit márkásabb.(Nem tudom, milyen az anyagi helyzeted, és ezzel nem is arra akarok célozni, hogy a lányoknak csak azok a srácok tetszenek, akik Nike vagy Adidas cipőt hordanak, mert nem..) Ehhez mehet még 1-2 karkötő, pl. bőr, de mármi megfelel, ami színben passzol. De csak olyat hordj, amiben jól érzed magad és ami a saját stílusodnak megfelel. :) Nem kell izompólót venni, ha vékony vagy, vannak olyan pólók, amik pont a vékonyabb srácoknak állnak jól.. Remélem segíthettem. :)

2011. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tudom hogy általánosítás, de a sok kis ribancnak mostanság a páwák meg az emosok jönnek be, de gondolom te nem iylen akarsz lenni. Inkább csapd ki nekik a pénztárcát, az összes ribancnak az kell dögöljenek meg mind :@. Egyébkéntmeg ha normális lányra hajtasz akkor teljesen jó egy ing, valami jobb farmerm, emg valami fehér cipő.
2011. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia! :) Leírom, hogy nekem mi tetszik...


- Egyszerű farmernadrág

[link]


- ing (az a legjobb) de egy egyszerű póló is jöhet...


[link]

[link]

[link]


- Kiegészítők. Szerintem nem csak a lányok hordhatnak. Persze azért legyen férfia! pl. bőr karkötő.


[link]


- És ilyesmi cipő


[link]



Körül-belül ennyi ami nekem tetszik és amit megnézek egy férfin. :)

De egyébként nagyon fontos a kisugárzás is! :) Legyél magabiztos!


Sok sikert a divatos öltözködéshez!

2011. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

19:23-as vagyok :)


Nekem spec. ő nagyon bejön (stílusa, kinézete)


[link]


Nem tudom, hogy mennyire látszik...


16/L

2011. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én frankón így öltözködöm, szóval gond nem lehet :D

Vagy legalább is nem ezzel.... aki válaszolt annak esetleg küldhetnék képet?


16/f

2011. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz, ha szeretnél, én voltam a 18:50-es.
2011. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat! :D


Én mindig bőrcipőkben meg sima farmerban jártam, felül pedig egy pulóver van rajtam mindig.


Most valami drágábbat, kicsit divatosabbat, szeretnék, hogy kinézzek valahogy.


16F

2011. máj. 1. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!