Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még köztünk valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még köztünk valami? Egyszer. A szerelmet ha úgy érzi elmúlt vissza lehet hozni?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 év.Eljegyzés.Együttélés a kollégiumban.Az örökké szó sokszori kimondása.Nagyon mély lelki kapcsolat, és nagyon erős ragaszkodás.De aztán nagy viták, elégedetlenség, bántások, csalások, fájdalom és könnyek.Nem voltak bókok, ő nem kimutatós tipus.

Én szakítottam vele, de akkor még szeretett, csak ezzel akkora fájdalmat okoztam neki, hogy megöltem a szerelmét, ami előtte is már hanyatlóban volt.

Még mindig együtt lakunk a koleszben, és nagyon fontosak vagyunk egymásnak.Simizzük, öleljük egymást, de nincs csók és szex.Azt mondja nem tudja, hogy mit rejt a jövő, de most nem érzi úgy, hogy összejövünk.

Én még szeretem, de már múlik..csak még fáj.Ja és ami a legfontosabb van kb. egy hónapja egy bnője de csak hétvégente találkoznak, mert a lány az exem lakóhelyétől egy órára lévő városban tanul.Próbélom kiheverni, de nagyon nehéz mással elképzelni őt.Mennyi esélye lehet az új románcnak?Hátha van ezekkel kapcsolatban valami gondolatotok.Köszi


2009. márc. 7. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt már olyan, hogy sok évig szerettük egymást egy lánnyal,és egy kicsit együtt is voltunk, aztán vége lett.

Több éven keresztül neki is, nekem is voltak kapcsolataink, aztán végül annak is vége lett fél évre rá.

A szerelmet visszalehet hozni, de második alkalommal szerintem még nehezebb megtartani.

Próbáld átgondolni a helyzeted, és ha adódik egy új lehetőség, ne szalaszd el.:)

2009. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Van új lehetőségem, és lehet, hogy végleges is marad...de azért a volt Kedves még mindig ott bújkál az elmémben...

Nagyon erős közöttünk a lelki szál...nem tudom, hgy valaha el fog-e szakadni, de a szerelme még jobban hiányzik.

Majd meglátjuk mi lesz!

Várom a további válaszokat is!!KÖSZI

2009. márc. 9. 05:39
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nem sokan méltóztattak segíteni....

De a lényeg, hogy sikerült visszaszereznem a régi Kedvesem és most vigyázok rá, de nagyon!!!!!!:)

2009. okt. 10. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!