Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy annyi bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy annyi bunkó pasi van?

Figyelt kérdés
Akik lenézik a lányok többségét, pusztán mert "megtehetik"? Persze nagyon sok rendes srác is van, ők ezt ne vegyék magukra:)
2011. ápr. 28. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon sok az olyan csaj, aki ezt keresi és a kedves, figyelmes fiúkat lenézik, vagy észre sem veszik. Azért ilyenek, hogy mindenkinek legyen párja.

Ettől még szép a világ, te ne őket keresd.

2011. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 TOMAtm ***** válasza:
82%
mert a nők nagyrészének az kell aki szarik rájuk,nem az aki kedves figyelmes és oda van értük.
2011. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Mert a lányok 99,9999999999999999 %-a unalmasnak találja a rendes srácokat.
2011. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Mindig olyan a felhozatal amire igény van
2011. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Amiért annyi hülye ribanc :D
2011. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki jóképű, az nyugodtan lehet bunkó, aki ronda, azt meg észre se veszed.
2011. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hárommal.

Volt egy haverom aki még a legyet is röptében.....

Sokszor jártunk el szórakozni és minden csajra rányomult, akik később meg hozzám jöttek sírni, hogy mennyire szemét és semmibe veszi őket, és hogy én hozzá képest mennyire rendesebb és normálisabb vagyok.

Amikor meg én próbálkoztam náluk akkor jött a "legyünk inkább barátok" szöveg.

Szóval még sem a rendes normális pasi kell nekik hanem az elérhetetlen mert az jobban izgatja őket.

2011. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egész intelligencia kérdése. Ezek a férfiak és a rájuk "bukó" nők is buták. Zsák a foltját...
2011. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A nők maguknak köszönhetik. Nem akarom ismételni az előző hozzászólók által leírtakat, de ha kedves, megértő, barátságos vagy, akkor kb. le se szarnak, maximum jó vagy arra, hogy elsírják valakinek a bajukat, hogy valaki összerakja a széttört lelki világukat és amikor már elég jól vannak, benyögik a "legyünk barátok" című maszlagot és utána kezdődik minden szépen elölről.

Hiába fogják a csajok az ellenkezőjét állítani akkor is így van. De fel is tehetnénk a kérdést fordítva: miért van annyi nagypofájú tahó ribanc? Mert a férfiakra nem igaz, hogy az a nő kell nekik, aki szarba sem veszi őket. Ez csak egy újabb női hülyeség.

2011. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnek és a másodiknak nagyno igaza van
2011. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!