Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza ez Ex-barátnőmet?

Figyelt kérdés

17éves vagyok ő egy ével fiatalabb nálam. Kb. 9 hónapja nem vagyunk együtt, de még mindig szeretem. Olyan dolog miatt szakítottunk, mert mikor ideges voltam mondtam olyan dolgokat amiket nem kellet volna és sokat veszekedtünk. Nem nagyon szoktunk beszélgetni, úgy halottam hogy harakszik rám, de mikor az utcán találkozunk és váltunk egy pár szót akor kedves hozzám. Van most barátja, de őt nem szereti. Ti hogy próbálnátok meg vissza szerezni a csajt. Arra gondoltam hogy felhívom párszor, és most májusfát akarok neki álitani nem tudom jó ötlet-e erről is írjatok vmit légyszi! Nagyon szépen köszönöm

Egy szenvedő szerelmes!


2011. ápr. 28. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:

A májusfa jóötlet sztem :)

Szerintem beszélgessetek sokat, és térj rá erre a témára elöbb-utóbb.

De ha te szakitottál akkor fölösleges.

2011. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem szereti azt a másikat? Mondta neked?
2011. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Holló XXX ***** válasza:

Felejtsd el 17 éves vagy rengeteg csaj van csak meg kell őket ismerned. Hogy egy örök klasszikust idézzek :

"minden nappal egyre kevesebb időd van arra hogy igyál hogy s*z*i*v*j*á*l hogy fiatal csajokat használj ki"

ÉLJ és ne törödj a multtal csak előre nézz mert (ez saját) "Aki folyton a multba tekint az hasraesik"

2011. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon is élek, több csajom is volt utába, és bulizgatok minden, de ő mégis hiányzik az életemből. És ő szakított. És a barátnői mondták nekem hogy nem szereti a srácot.
2011. ápr. 28. 15:49
 5/9 Holló XXX ***** válasza:

Mégis vele van és vele nem szakít ergó nem érdemli meg hogy te törödj vele most bünhődik mert szakított veled.

Éld tovább az életed1 év mulva nem is emlékszel már rá

2011. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor próbáld meg most nem vesztel egy próbálkozással már semmit.
2011. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy nem venne komolyan. És 1 éven keresztül szenvedjek miatta?? Nekem ő kell!
2011. ápr. 28. 18:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Leginkább? Sehogy, nézd haver, ez a vonat már 9 hónapja elment:(
2011. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]

csak ennyit mondok. :)

2011. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!