Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés

1 év után azt mondta, hogy nem szeret már úgy mint régen és ezért szakítottunk. Szerintetek ha nem keresem most egy ideig akkor lehet még valami?

20/F


2011. márc. 21. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tovább rágódsz rajta akkor felkötöd magad. Menj inkább egy kocsmába
2011. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, engem 14 hónap után rakott ki exem, hogy jajj, már nem szeret úgy, mint az elején. Meg emellé még elég sok ocsmányságot is hozzám vágott, amiknek nem igazán volt alapja. Arról nem is beszélve, hogy a szeret-nemszeret ügynél szépen a szemembe is hazudott, nem is egyszer. Csókkal váltunk el szakításnál, és utána mondta is, hogyan tudnék vele találkozni, de én visszautasítottam a kapcsolattartást vele. Ő hozzátette, hogy szerinte némi idő után lenne még esélye egy kapcsolatnak kettőnk közt. Azóta nem keresem, nem is fogom, ha utánam jönne elküldeném, még ha a szívem szakadna is meg, mert van tartásom, és nem vagyok síkhülye.

Ha egyszer valaminek vége van, akkor annak legyen vége. Ezt fogd fel te is. És inkább alakítsd a jövődet valami hobbival vagy bármi mással, ahelyett, hogy a múltba vágyódsz.

2011. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves 20/F. Sajnos a szakításnak mindig oka van, akár világosak előtted az okok, akár nem.


Ha a lány határozottan úgy érezte, hogy vége, akkor VÉGE.


Párkapcsolatot újra kezdeni nem szerencsés dolog abban az esetben, ha az egyik oka a szakításnak az volt, hogy valamelyik félnek elmúltak az érzelmei. Szerintem ilyenkor nem is lehet.


Pórbáld meg elfogadni ezt, és lépj tovább.

2011. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!