Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt barátnőmet, akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés

Egy hete lesz 6 hónapja hogy szakítottunk a volt barátnőmmel,akivel négy hónapot jártunk és hirtelen minden ok nélkül szakított.(azt mondta hogy már nemszeret)

Néha rám szokott írni,szoktunk beszélni.

Hogyan szerezhetném vissza,még mindig ugyanannyira szeretem sajnos..éjszakánként ha eszembejut sírok..

Értelmes válaszokat várok.


15/F


2011. febr. 4. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

sehogy .. ez ilyen meló am 6 hónap után nem ártana úgy példány után nézni


19F

2011. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
próbáltam már..2 jó csajjal nem jöttem össze mert nem kellenek.Pedig ők akartak velem járni.
2011. febr. 4. 22:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. És főleg "éjszakánként ha eszembejut sírok.. " ezt VERD KI A FEJEDBŐL!!! KERESS MÁST, RAKD RENDBE A HORMONHÁZTARTÁSOD ÉS FELEJTSD EL A CSAJT!
2011. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csábítsd el újra..:D
2011. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hát ha újra összejönnénk én lennék a legboldogabb..

nem olyan válaszokat várok hogy felejtsem el hanem hogy HOGYAN szerezzem vissza!

2011. febr. 4. 22:36
 6/13 anonim ***** válasza:

Rendben. Akkor vegyük az előző hsz.-omat meg nem történtnek.

Vedd fel vele újra a kapcsolatot. De ha a lábai elé omlasz, akkor nem fog sikerülni.Próbálkozz be. De ne olyan módon, hogy azt mondod, hogy már 6 hónapja téged akarlak, hanem csak lazán. Mintha nem tartanád őt a numero egynek. Ha laza vagy, és nem szenvedsz a lány előtt, és a lány is vevő a dologra, akkor lehet esélyed.

Aztán sok sikert!

2011. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

na végre!

köszönöm

2011. febr. 4. 22:44
 8/13 A kérdező kommentje:
amúgy mindenki azt mondta hogy az idő mindent megold..ez nem így van nálam..nemtudom miért..
2011. febr. 4. 22:46
 9/13 anonim ***** válasza:
minél jobban vissza akarod szerezni annál nehezebb..felejtsd el...semmi sem tart örökké...tapasztalatbol tudom, hogy nehéz lesz elfelejteni, de majd találsz mást meg amugyis fiatal vagy és lesz még annyi barátnőd :)
2011. febr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanaz a problémám, mint neked kérdező, csak én lány vagyok. Én is kíváncsi lennék, hogy lehet visszahódítani a párunkat?
2011. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!