Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem félnél valakit annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem félnél valakit annyira akarni h már minden más mindegy legyen az életedben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 02:33
 1/8 anonim ***** válasza:
de, nem lehet így másoktól függeni
2011. ápr. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Józan ész kérdése hogy mennyire hagyom magam belevinni egy kapcsolatba.


Szerintem az az egészséges ha nem függök annyira mástól, hogy a hirtelen elvesztése hatalmas űrt hagy az életemben. És ettől még nem lesz felszínes sem a dolog.

2011. ápr. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem akarok semmit, hogy minden más mindegy legyen. Csak majdnem. De azért az nagy különbség.

Ha szeretem a másikat, saját magammal is törődnöm kell, hogy legyen mit szeretni bennem.

2011. ápr. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Nem szabad hagyni, hogy valaki a mindeneddé váljon, mert ha őt elveszíted nem marad semmid."
2011. ápr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De igen, mert úgyse kaphatok meg egy lányt se, és csak elcsesznék minden mást miatta.
2011. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt velem ilyen. 3 évem ment rá. Elszúrtam a egyetemet, a családi kapcsolataimat, nyugtatókat kedztem el szedni, idegesítő, alkoholistának könyveltek. de nem érdekelt semmi, csak Ő. egy perig nem voltunk együtt. néha megd#gott, és élvezte a helyzetet. én meg egy idióta voltam. Utáltam magam, hogy ekkora szerencsétlen vagyok, de teljese eltűnt a személyiségem.
2011. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így jár az a lány, akit ennyire elvakít egy fiú külseje.
2011. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13. O4-es vagyok

ha nekem szólt az utolsó hozzászólás: a külsejének ehhez semmi köze nem volt

2011. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!