Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem valóban csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem valóban csak a kémián múlik és semmit nem tudsz érte tenni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
így van pontosan
2011. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem tudod kontrollálni, kibe szeretsz bele, és kibe nem. Sajnos.
2011. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez egy marhaság. A szerelembe esés állapota más, de a tartós szerelemért nagyon sokat kell és lehet tenni. Anélkül 1-2 évente váltogathatod a párod.
2011. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így van. Nem tehetsz ellene semmit, az jön egy idő után, esetleg pár hételteltével.
2011. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a hosszantartó nem, de maga az érzelem beindulása igen

erőltetni nem lehet, hogy kibe szeress bele, de ha már beleszerettél, azért lehet tenni, hogy hosszantartó, jó kapcsolat legyen (pl hormonokat is lehet ébrentartani olyan gesztusokkal)

2011. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerelem nincs kémia nélkül...viszont simán kémiával is lehet tartós kapcsolat,meg nem tartós is...,amikor valódi érzelem+kémia van az=szerelem.
2011. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából én 4 hónapja vagyok a párommal együtt és még nem vagyok szerelmes..jöhet még?:(
2011. ápr. 27. 17:28
 8/9 anonim ***** válasza:

17:28

eleve miért jöttél vele össze ha nem voltál belé szerelmes

ez nem fer főleg ha ő meg szeret, mert csak az érzéseivel játszottál

mondd meg neki az igazat, és legközelebb akkor jöjj csak össze valakivel ha szerelmes vagy belé

szerelem nem alakul így ki, max szeretet, de nem lenne neki is jobb ha olyannal lenne aki szerelmes is belé?

2011. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért jöttem vele össze mert mindenben megfelelő külső/belső. Elég ritka az olyan jellemű ember a mai világban mint ő, és egyáltalán nem voltam biztos az elején abban,hogy nem leszek belé szerelmes sőt még most sem vagyok ebben biztos.. Biztos volt aki 4-5-6 akár több hónap után lett szerelmes a párjába
2011. ápr. 27. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!