Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, metrón, villamoson,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, metrón, villamoson, buszon le szoktak szólítani titeket? Milyen dumával?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 19:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

általában csak bámulnak, fütyülnek, meg max. köszönnek. de ha nem , akk ált. ezzel a dumával:

"Szia cia, van gazdád?"

14/L

2011. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Chuck ***** válasza:

Azt most nem írnám, hogy haverok milyen dumákat szoktak lökni...én csak jót nevetek...én ritkán szólok be, mert félek,h hoznak 2-es létrát, aztán fejbe rúgnak vagy valami xDD

Amúgy elég sokan nem segítenének másnak, ha bajba lenne(pár válasszal előttem írták,h 2-1 emberre,főleg nőre)..Ilyenkor valószínűleg én is "megsimogatnám" az arcát az illetőnek...

2011. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Chuck ***** válasza:

"Szia cica, van gazdid?" Első alkalomnál könnyezve röhögtem ki havert, többi alkalomnál már csajok is fakadtak...

Lehet ezt amúgy humorosan mondani, csak azt meg elég kevés csaj veszi..

2011. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sok azér tapló bunkó paraszt akik aszt hiszik adoniszok meg ők hugyozták a golfáramot aztán elkezdenek zaklatni egy csajt. Az ienek valók a metró elé.
2011. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A "szia cica, van gazdid?"-ra a legjobb válasz a "van, és nem szereti a patkányokat"... (:


Engem is szólítottak már le, illetve nézték elég feltűnően a seggem vagy a melleimet, illetve huhogtak, ha elmentem előttük, például a West Endbe, amikor elmegyek a bejáratnál (ahol vannak padok), egy közkedvelt hely a barmok körében, általában onnan hallok néha füttyszókat és tekinteteket, amelyek a hátsómra irányulnak...

2011. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
az utolsonak ezt elsütöm szia cica van gazdid? XDXD Szakadik az ien àllatoktol
2011. máj. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!