Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszeretett a barátnőmbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretett a barátnőmbe?

Figyelt kérdés
Voltunk kb. két hete discoban, és oda jött egy srác akivel előtte már voltunk sétálni meg msnen beszéltünk meg ilyesmi, és oda jött és táncoltunk. De közben ugye néha a bnőmmel is beszélt, előszőr azt hittem, hogy csak így elvannak. Aztán másnap beszéltük meg a történteket a bnőmmel és mondta h facen lájkolt neki szinte mindent, meg ráírt chaten megbökte meg hasonlók..de akk miért velem táncolt? meg mondta h szép vagyok meg kedves..jó lehet h az este csalódhatott bennem? vagy mi lehet?
2011. ápr. 25. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább arról van szó, hogy a fiú több vasat tart a tűzben. Ez akkor lesz cinkes, ha netán járnátok, és még úgy is ráhajt másokra IS.

Egyszerűen nem gondolta, hogy a barátnőd beszámol neked erről.

2011. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy talonban akarja tartani a barátnődet is.
2011. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tehát akk ha bnőm nem járna vele akk ló nincs, szamár van alapon én jönnék képbe.. -.-
2011. ápr. 25. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Meglehet.
2011. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már a kérdés meredek, beleszeretett? Ahhoz véleményem szerint több kell némi lájknál, és discos esténél.


Az lehet hogy mindketten bejöttök neki és ott próbálkozik ahhol látja, van remény. De taktikázhat is a delikvens minden további nélkül, pl féltékennyé tevéssel.

2011. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Háh. Tipikus buta pasi. Akkor elmondom én hogy min szórakoztunk barátnőmmel olyan nagyon a múltkor. Szóval, múltkor barátnémmal megbeszéltük hogy találkozunk egy helyen eldumálgatunk. Mikor oda értem ő már ott volt vele volt egy pasi is(randiztak) a pasi pont elmenni készült végül maradt még egy kicsit de hozzám egy szót nem szólt. Még aznap bejelölt facebookon, rámírt hogy nem e baj. Visszaírtam neki hogy nembaj bár egy szót nem váltottunk. Elkezdett udvarolni, meg írta hogy egy laza kapcsolatot akar velem (magyarán szex és más semmi) de közben meg barátnőmmel is beszélgetett meg mondta hogy megakrja csókolni stb. Nem vágom hogy a pasi nem gondolta hogy ezt mind visszamondom a barátnőmnek??? Végül jól megszivattuk.
2011. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!