Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszeretett a barátnőmbe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretett a barátnőmbe? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát megtetszett egy fiú és felvettem vele a kapcsolatot. Elmondtam neki hogy tetszik nekem. A beszélgetéseinkből egyre jobban az derült ki hogy én is tetszek neki, aztán be is vallotta. A nyaralásból úgy jöttem vissza, hogy ő már szerelmet vallott a legjobb barátnőmnek (viszont neki van barátja) és nekem ezt nem akarta elmondani... persze mindent tudtam.És egy másik barátnőmnek meg azt mondta, hogy sosem tetszettem neki, csak nem akart megbántani. Na most ezek után mit tegyek? Ti mit tennétek? L/14
2011. júl. 13. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Abba kéne hagyni a leszbülést és akkor no problem.
2011. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondjuk menjél barbizni
2011. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
felejsd el.Találsz még normális fiut is.
2011. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez jelen pillanatban és egy ideig csalódásként éred meg, de be kell látnod hogy ez rettentő előnyös számodra hogy már bármi elkezdése előtt kiderült hogy nem érdemel meg téged, aki gerinctelen, manipuláló, és maszk mögé bújuk az nem becsületes, és önző dolog, szóval valószínűleg az egyénisége is ilyen, az ilyen ne kelljen... Remélem sikerül megtalálni aki hozzád való.
2011. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!