Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. : nektek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. : nektek volt már olyan, hogy ujjazás közben jött meg a havi? Vagy a fiúknál h ujjazás közbe megjött a csajnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Még nem és ilyen ne is legyen,undórító.

Figyelj épp eszű nő tudja kb melyik nap fog megbetegedni,akkor aznap hagyja már kia f+szt meg az ilyeneket!

2011. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan volt, hogy megjött a stukám, csak nem vettem észre. a párom elkezdett ujjazni, és meglepődött hogy milyen nedves vagyok. aztán kiderült a turpisság:D
2011. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igazigaz. köszi a komikat.:)
2011. ápr. 24. 16:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt már olyan is,hogy szex végén láttuk,hogy mi a helyzet,de nálunk egyikünk sem csinál belőle problémát,amúgy is szexelünk mensi alatt is (és nem,kedves első válaszoló,nem mellőzöm a f*szt ilyenkor sem és ez különben sem betegség) szóval egy komolyabb kapcsolatban nem csinálnak ilyesmiből problémát az emberek,előfordulhat.
2011. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves első vagyok

Tudjátok kellene lennie annyi önmegtartóztatásnak,büszkeségnek,hogy menstruáció alatt nem szexelünk,az tiszta megalázó és undorító szerintem és sokak szerint.Egészségetekre....pffffffffffffffffffffffffff

ja és mellesleg komoly kapcsolatban élek 5éve és havonta 3-4napot kíbirunk szex nélkül...

2011. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem önmegtartóztatás és büszkeség kérdése. Neked megalázó és undorító,nekünk nem,ezért nem látom akadályát,hogy szexeljünk. Nem mondtam,hogy Ti is csináljátok így,de cserébe Te se mondd meg másoknak,hogy hogy lenne helyes.
2011. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző barátnőmmel volt egy ilyen: Elszámolta az időjárás miatt. Amíg meg nem látta, addig jól is esett neki. Aztán viszont mikor véletlenül meglátta, azonnal elküldött a francba. Hiába mondtam, hogy nekem még érdekes is, mert akkor először volt ilyen, meg amúgy se zavarna... Ilyen ez az álszentség.
2011. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem pont az utolsó alkalommal jött meg szex közben. De nagyon kevés volt és egyikünk sem csinált belőle ügyet. Kimostuk az ágyneműt és kész. Amúgy én nem tudom napra pontosan, hogy nekem mikor jön meg, mert mindig változik.

Ja és hozzáteszem...nagyon durván jó volt :)

Amúgy nem csináljuk, ha nekem megvan. Körülményes.

2011. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a komikat.:)
2011. júl. 7. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!