Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy csak addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak addig tetszettem a lányoknak amíg nem akartam barátnőt?

Figyelt kérdés
15-18 éves koromban elég sokszor előfordult, hogy a lány odajött hozzám kezdeményezni, de mivel akkor engem még nem érdekeltek a lányok, nem lett belőle semmi. Kb 21 éves koromban viszont már úgy éreztem, hogy jó lenne ha lenne valakim, és innentől kezdve egy lány se kezdeményez, vagy ha én megyek oda hozzá, akkor nem érdeklem. Pedig szinte semmit nem változtam középsuli óta.
2011. ápr. 20. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megfigyeltem, hogy amikor van barátnőm, akkor sokkal jobban tetszem a csajoknak, és kezdeményeznek is (nem tudják, hogy van), ha nincs, akkor pedig az ellentéte...érdekes...
2011. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert hülye vagy, miért nem akartál
2011. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a csajokat vonzza az elérhetetlen és mikor ridegebb vagy velük jobban érdeklődnek irántad, viszont mikor akarsz valakit alapvetően kicsit máshogy viselkedsz és egyszerűen meglátszik rajtad, hogy te csajt akarsz...
2011. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
08:44 írta jól:) amúgy én lány vagyok és most kezdemányeztem egy pasinál és attól félek hogy ha össze akar jönni velem akkor már én nem fogok akarni mert már nem lesz elérhetetlen:-S
2011. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!