Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 3 éve járunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 3 éve járunk és nem tudom hogy mit csináljak mert csak puszit ad nekem én meg szeretném csókolni de ő nem akarja mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
De azért szexeltek, ugye? Hát akkor ne feküdj le vele amíg nem hajlandó megcsókolni.
2011. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az már nagy baj. És szexeltek? Vagy nem?
2011. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy volt már első csók? Mert csókoloztam olyan lánnyal akivel nem működött és ezért csak puszi lehetett! Nem tehetett róla, hogy nem tud csókolozni és ez nem gyakorlás kérdése lett volna.
2011. ápr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fake
2011. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 év azért elég hosszú kapcsolat a mai világban :D Finoman szólva ellaposodott, nem?
2011. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül kellemetlen leheleted? Nem bántásként írom, csak nekem még ez jutott eszembe.
2011. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!