Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kerülnek el a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülnek el a férfiak?

Figyelt kérdés

Külön élő, 32 éves nő vagyok, egy gyermeket nevelek. Van munkám, van hol lakjak. Szeretnék már egy normális párkapcsolatot kialakítani, de sajnos eddig nem jártam sikerrel. Az utóbbi időben találkoztam néhány férfival, de két-három találkozás után mindegyik így alakult (időrendi sorrendben):

1. Hú, csinos nő vagy!

2. Neked van ész is a fejedben!

3. Remélem jól alakul majd kettőnk között minden!

4. Tetszel nekem!

5. Te annyira aranyos nő vagy, nem is értem, hogy miért vagy egyedül?

Ezek után megcsillan a remény bennem, majd jön a fekete leves:

6. Most nem állok készen egy komoly kapcsolatra, tudod sokat csalódtam, meg hát nem is lakunk egy városban, és még az is, hogy ......

Ezek után egyiktől sem jött se kép, se hang.

Tudja valaki a magyarázatot? Nekem ezt nem sikerül megfejtenem! :)


2011. ápr. 20. 17:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Más a szűkséglet és más a fontosság illetve sorrend kompletke!:D Nem analfa béta az akinek más van elől a sorrendben kompletke;)
2011. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
17:44-nek: 3 férfival találkoztam eddig
2011. ápr. 20. 17:50
 23/30 anonim ***** válasza:

Ha még 10 lököttel találkozol, még az is bővel belefér. Sajnos ez ilyen.


35/F

2011. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Helló, na itt a gond. Huszonévesen egy lány pl. valamilyen iskolába jár, közvetlen fiú osztálytársa van kb. 10, a suliban, aki mozdulna rá kb. 40. Ha melózol, vagy otthon vagy, nincs sok időd ismerkedni. A 3 az nagyon kevés... Egyszerűen randizz többet.
2011. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Érdekes, de férfiként én is hasonlót szoktam átélni. Mikor megemlítem, hogy nem vagyok csóró,van lakásom,autóim,és persze van egy fiam,akit mindig kihangsúlyozok-mivel büszke vagyok rá-akkor szinte távolodnak tőlem a nők...hát ez egy ilyen világ,bele kell törődnünk. Nekem már félig sikerült...
2011. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

A gyerek a probléma!

Vannak olyan férfiak akik nem képesek más gyerekét nevelni.Lehetséges h épp ezt kaptad ki...

Gondold el ha betoppanna egy férfi az életedbe egy gyerekkel..ez még mindig nem annyira rossz mint amikor egy nőnek van gyereke.sajna ez az igazság.

100ból 1 akit nem zavar.

TUDOM! EBBEN ÉLEK:) és létezik az az 1 :) csak várni kell rá:)

2011. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Ne add fel ismerkedj tovább, ha 5 évvel fiatalabb lennél még én is rádmozdulnék, bár egy gyereket nevelő anya biztos sokkal komolyabb mint én néha szoktam lenni. Na meg a külön város nekem is probléma én Budapesti vagyok.

26 ff

2011. ápr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásaitokat és a véleményeteket! Valóban meggondolandók! :) De nem adom fel, és megpróbálom megkeresni azt az 1-et! :-D
2011. ápr. 21. 13:51
 29/30 anonim ***** válasza:
22.25 Kösziiiiiiiiii...... :-))
2011. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Örülök h segíthettem:)

Drukkolok:) fiatal vagy előbb utóbb előkerül:)

2011. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!