Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kerülnek el a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülnek el a férfiak?

Figyelt kérdés

Külön élő, 32 éves nő vagyok, egy gyermeket nevelek. Van munkám, van hol lakjak. Szeretnék már egy normális párkapcsolatot kialakítani, de sajnos eddig nem jártam sikerrel. Az utóbbi időben találkoztam néhány férfival, de két-három találkozás után mindegyik így alakult (időrendi sorrendben):

1. Hú, csinos nő vagy!

2. Neked van ész is a fejedben!

3. Remélem jól alakul majd kettőnk között minden!

4. Tetszel nekem!

5. Te annyira aranyos nő vagy, nem is értem, hogy miért vagy egyedül?

Ezek után megcsillan a remény bennem, majd jön a fekete leves:

6. Most nem állok készen egy komoly kapcsolatra, tudod sokat csalódtam, meg hát nem is lakunk egy városban, és még az is, hogy ......

Ezek után egyiktől sem jött se kép, se hang.

Tudja valaki a magyarázatot? Nekem ezt nem sikerül megfejtenem! :)


2011. ápr. 20. 17:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
rosszul gondoltamXD
2011. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Akinek érdemes volt kimutattam, és beszéltünk is róla, hogy jó lenne már csak kettesben lenni, de mindig a lehetőség előtt megfutamodtak. :)
2011. ápr. 20. 17:35
 13/30 .Daniel. ***** válasza:
Én csak azt tudnám Neked tanácsolni hogy emlékezz vissza mikor fordult meg ilyen látványosan a dolog és ott keresd a hibát. Lehet hogy gyorsan haladtatok vagy épp lassan. Figyelj a verbális kommunikációra.
2011. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert mondtad nekik hogy a szex neked fontos a párkapcsolatban:) Egy anyukától nem szívesen hallanak ilyet szerintem, akár milyen hizelgő.
2011. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Túl komoly vagy? Szeretsz játszani (akár a pasikkal is :)?Kell egy kis lazaság ahhoz, hogy jól menjenek a dolgok!
2011. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Így belegondolva, szinte mindegyik megkérdezte amikor beszélgettünk, és én érdeklődően figyeltem, hogy "őőőő, mi van, miért nézel így"? :)
2011. ápr. 20. 17:39
 17/30 .Daniel. ***** válasza:
Szerintem egy anya is lehet vonzó nő attól még hogy gyereke van. Ott nem áll meg az élet:)
2011. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nézd... van egy csomó lelkisérült pasi. Lehet, hogy csak így fogtad ki eddig. Persze meg lehet unni a próbálkozást egy idő után. A szexről meg csak annyit, arra mindenkinek szüksége van. Egy 32 évesnek főleg! Aki ettől beijed, az nem komplett. Keress tovább! :)
2011. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Az első pont alapján úgy gondolom, hogy társkeresőn próbálsz ismerkedni. Egy kapcsolat végén az ember könnyen regisztrál, gyorsan új kapcsolatot akar. Sokan már aznap feliratkoznak.

Én is jártam úgy, hogy az utolsó pillanatban eszébe jutott a lánynak, hogy ő még nem felejtette el...

Ha már volt második randi, akkor a külsőddel nem lehet baj. Ebben a korban a gyerek sem lehet probléma.

A távolság gond lehet, de erre korábban is rájöhettek volna.

Mennyi az a néhány férfi?


35/F

2011. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
52%

Egyszerüen az a probléma, hogy az ilyen korú Férfiak a komolytalan Nökre vannak berendezkedve akiket lehet hülyíteni. Te 32 évesen eljutottál oda, hogy megvan mindened és neveled a gyereked, amitöl sok Férfi megriad és félnek attól is, hogy nem akarsz már például még egy gyereket.

Én így 22 évesen tuti "felnézek" Rád, hogy midnezekre képes vagy és minden elismerésem, csak ezzel az a másik gond, hogy Férfi létemre aki tölem idösebb és fejben érett is akárcsak Te, hát ne szerénykedjünk, magasról sz@rik Rám.


Ez a világ sajnos ilyen, benne van az is, hogy 30-40 évesen egy Férfinak sokkal több esélye van egy 20-25 éves Nönél, mint egy 20-25 éves Férfinak és bizony ami kimarad az életünkböl, azt igyekszünk behozni.

Felszínessé kell válni ahhoz, hogy az ember érvényesülni tudjon.

2011. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!