Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallotta. Most hogyan tovább? Ki mit tenne?

Figyelt kérdés

A férfi akivel kb 4hónapja ismerkedtem meg és azóta találkozgattunk, naponta beszéltünk.Bevallotta, hogy ez idő alatt Ő kapcsolatban élt.

Most azért vallotta be mert elmélyültek a dolgok köztünk és "tiszta lappal" akarja folytatni velem. Taglózott a hír.Igaz én sem kérdeztem meg hogy van-e valakije mert egyértelműnek vettem,mivel kezdeményezett.Meg sem fordult a fejemben :(

Most időt kértem tőle, mert szeretem és legalább bevallotta.DE akkor sem tudom, hogy megbocsájtható-e.

Kíváncsi vagyok hogy Ti hasonló helyzetben mit tennétek?

L/25


2011. ápr. 20. 14:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
figyelj, ha képes a másik barátnőjét elhagyni érted akkor adj egy esélyt neki, de ha nem akkor ne folytasd vele. amugy az tényleg elgondolkodtató, hogy lehet később veled is ezt csinálná.ezt nem lehet tudni.te tudod, te érzed, ha úgy érzed megérdemel még 1 esélyt adj neki, ha nem hát nem.de bizni még egyelőre ne bizz benne.
2011. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Darcy01 ***** válasza:
Lehet, hogy egy kicsit csúnya hasonlat lesz, ami írok, de szerintem elgondolkodtató: a majom is csak akkor engedi el az előző liánt, ha a következőt már megfogta.
2011. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!