Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallotta. Most hogyan tovább? Ki mit tenne?

Figyelt kérdés

A férfi akivel kb 4hónapja ismerkedtem meg és azóta találkozgattunk, naponta beszéltünk.Bevallotta, hogy ez idő alatt Ő kapcsolatban élt.

Most azért vallotta be mert elmélyültek a dolgok köztünk és "tiszta lappal" akarja folytatni velem. Taglózott a hír.Igaz én sem kérdeztem meg hogy van-e valakije mert egyértelműnek vettem,mivel kezdeményezett.Meg sem fordult a fejemben :(

Most időt kértem tőle, mert szeretem és legalább bevallotta.DE akkor sem tudom, hogy megbocsájtható-e.

Kíváncsi vagyok hogy Ti hasonló helyzetben mit tennétek?

L/25


2011. ápr. 20. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Azt hiszem adnak egy eselyt neki, lassam mukodik e de nem elnem belemagam.
2011. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Én nem folytatnám vele a dolgot. Ha Te kellesz neki, akkor miért nem hagyta ott a másikat?... Ha a másik kell neki, akkor miért játszik Veled? Mi lesz, ha összejöttök, és Veled is megteszi ezt, hogy miközben együtt vagytok, mással kavar?... Én nem akarnék ilyen pasit magam mellé, akinek csak én létezem, és bízni se tudnék benne ezek után...

20/L

2011. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

utolsónak teljesen igaza van

Lehet berezelt hogy lebukik valamiért és inkább elmondta hogy most igazságosnak tűnjön, megeshet.

2011. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*akinek nem csak én létezem
2011. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem azért mondta el mert félt hogy lebukik. A másik lány 30km-re lakik.

Ha nem mondta volna el még most sem tudnám, annyira ügyesen csinálta eddig. Meg ahogy látom eléggé kihűlt dolog ez köztük.

2011. ápr. 20. 14:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatot nem konnyu lezarni, tudom oszintesseg meg minden, de mi a helyzet az erzelmekkel,nem olyan egyszeru szakitani mindenkinek. Valakinek ez annyit jelen ma megbantott holnap dobom,masoknak nehezebb. Mindketto helyes, hisz minden ember egyedi. A lenyeg, hogy lehet valoban egy idohallogatas volt az egesz, ha szakit a masikkal adj neki egy eselyt.
2011. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem gondold át ezt: volt barátnője és mégis csajozott --> amikor megismerted nem mondta, tehát kapásból hazudott --> miért ne tenné meg ugyanezt veled később?

--> lehet, hogy igen lehet, hogy nem, de azért elgondolkoztató...

2011. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amíg nem zárta le a régit, nem tud újat kezdeni.

Hányszor hallottam már ezt, aztán pár kefélés után ment vissza az asszonyhoz!

2011. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én biztos megbocsátanám neki. De én egy hülye vagyok. :(

Szereted? Akkor küzdj érte!

2011. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért undorító, amit csinált, mert bár már nem érzi jól magát a párjával, nem lépett le addig, amíg nem jött egy másik nő az életében, akivel el tudná képzelni a mindennapjait. Egy ilyen férfi nekem nem kellene...bár tény, hogy a többség ezt csinálja.
2011. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!