Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze vagyok zavarodva, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elfogadtam egy állást No-ban 2hónapra jólfizet és máskor kiugranék a bőrömből, de rájöttem hibát követek el. 4éve van párkapcsolatom igen komoly és a páromnak már mondtam, ő nem támogatta az ötletet, de én mégis úgy döntöttem mert ez kihagyhatatlan lehetőség, és mostanában már ezek előtt is voltak vitáink. De amióta kiderült ez az állás, irtó kedves és megértő velem, és most már mondtam a kinti cégnek h megyek, de ma amikor a párommal beszéltem elfogott a bűntudat. nem tudom mit tegyek? ha kimegyek is folytatjuk a párommal a kapcsolatot de nem tudom, teljesen összezavarodtam. 24 lány
2011. ápr. 18. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs az a pénz, hogy eltávolodjak a páromtól.
2011. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez hatalmas sztori! (ikszdé)

Igazi nő vagy, az már egyszer biztos.

Menj csak, két hónapot fél lábon is ki lehet bírni.

28/F

2011. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért vagyok igazi nő? És h ez miért nagy sztori?
2011. ápr. 18. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:

párodnak mondtad (ha jól értem közölted vele, nem pedig megbeszéltétek) -> nem támogatta -> csakazértis kimész


párod kedves és megértő veled -> elbizonytalanodsz, bűntudatod lesz, valamint összezavarodsz.


Komolyan mondom, ha nem lennétek ki kellene titeket találni.

2011. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!