Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze vagyok zavarodva! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva! Miért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy mostanság nem értem a barátnőmet!

Egyszer úgy tűnik, hogy szeret mert úgy néz a szemembe olyan dolgokat tesz mond ami egyértelműen arra utal!

Máskor pl.: ha msn -n beszélgetünk akkor közönséges,nemtörődöm néha már bunkó is velem.....

9 hónapja vagyunk együtt sajnos van kettőnk közt 50 km és csak hétvégén tudunk találkozni! Két hete nem is találkoztunk és most ugye itt a tavaszi szünet és kérdeztem tőle, hogy mikor talizunk erre azt mondja, hogy nem tudom!Mondtam neki, hogy holnap hogy lesz és erre leüvölti a fejem, hogy mi a F....sz közöd van hozzá..

ő 15L én 16F vagyok.


2011. ápr. 19. 14:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
a barátnődnek vagy tetszik valaki más is, vagy túl sokat zaklatod, vagy egyszerűen csak rossz kedve volt...mondjuk akkor sem kéne veled így beszéljen...remélem mególdódik a problémátok
2011. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vagy valaki más is bejön neki, akivel össze akar jönni a hátad mögött, vagy egyszerűen rádunt, és csak megszokásból van veled....
2011. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy sokat zaklatom sajna nem tudok mit tennni vele de sokat áradozik a nagybáttyáról szal....$

De azért köszi

2011. ápr. 19. 15:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát részéről úgy tűnik már nem nagy a love.
2011. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy túl sokat zaklatod, és erről kattanj is le nagyon gyorsan, hogy magadat kezded el hibáztatni az ő bunkósága miatt...ne legyél papucs...nincs olyan, hogy valakit túl sokat zaklatsz (persze normális keretek között)...ha valakit szeretsz, akkor nem hiszem hogy megsértődnél rá, akárhányszor is keres, egy távkapcsolatban meg főleg nem, mert ott meg pláne fontos a folyamatos kapcsolattartás....


nem tudom mi a helyzet veletek, de ne kezdd el nekem, hogy saját magadat hibáztatod azért mert ennyire szemmel láthatóan le sem sz.r már téged, ahogy már írtam: ne légy papucs

2011. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

15:13!

Néha mikor direkt nem írok rá akkor fenn van ő is és nem ír rám!

Volt egy két hónapos szünet egyéb családi okok miatt mikor nem taliztunk de napiszinten beszéltünk!

Azóta megváltozott!

Igaz azóta történt az első eggyüttlét de aztán is mikor pihiztünk morcos volt nem szólt semmit meg ilyesmik.....

2011. ápr. 19. 15:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Elég érdekes barátnőd van:S

Nem hiszem, hogy annyira sokat zaklatod a leírtak alapján, szóval ne magadat hibáztasd! Ha vki szereti a barátját, akkor nem válaszolja neki azt, főleg nem egy ilyen kérdésre, hogy "f*sz közöd van hozzá". Amúgy szerinte miért nincs közöd ahhoz, hogy ő mit fog csinálni holnap?

Ja és szerintem csak azért érezteti veled azt néha, hogy szeret, mert nem akarja, hogy pasi nélkül maradjon. Lehet, hogy nem így van, de nekem teljesen ez jött le abból, amit írtál.

2011. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

igaza van az utolsónak szerintem is....


de most komolyan, ilyen stílusban és így még egy mezei havernak sem válaszolok általában, nem hogy annak, akivel járok

2011. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne legyél papucs, te vagy az erősebb és ne az legyen , hogy te küzdesz akkor is ha ő a hunyó. Ha ilyet szólt volna nekem barátnőm akkor ez a párbeszéd lett volna:

Mi a f@sz közöd van hozzá?

Mi az hogy mi a f.sz közöm van hozzá? egyenlőre a barátod vagyok gondolkozz már el mit beszélsz..


És a válaszából kiderült volna minden. Ha elkezdett volna, hogy nem sokáig leszel már, akkor megmondtam volna, hogy miért gondolod így? és elmondja.. ha meg nem akkor is tudod hogy valami gáz van.


A kérdésedre, lehet hogy meg van neki akkor morcosak nem? Vagy rossz napja volt. Nekem ilyen volt az előző bnőm ha rossz napja volt kiosztott főleg mikor nyaggattam hogy mibajod? ez is lehet. Az is lehet hogy tesztel, mennyire vagy férfi. Ha most elkezdesz neki nyalni, és inkább te harcolsz hogy jó legyen. Akkor elfogja veled játszani nagyon sokszor. Most tudom azt hiszed a legjobb az lenne ha jajj kicsim ne haragudj hogy felhoztam.. nem tudtam hogy zavar.. A nagy büdös lo.f.szt most ő a hunyó neki kell bocsánatot kérni. Nem játszhatja ezt és ez a lényeg!! Ha segítség kell itt írj !;) szépnapot és sok szerencsét!

2011. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és számos oka lehet, megvan neki (de ezt tudnád) másik srác, rossz nap, nincs kedve hozzád.. egyik sem fényes dolog tudom..de hát ilyenek a nők
2011. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!