Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöhet hónapokkal később is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöhet hónapokkal később is a szerelem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt most nem igazán értem.


Ha beleszeretsz valakibe, annak "oka" van. Megismered a jellemét, megtudod, milyen ember, stb, és ezért bele szeretsz. Igen, ez hónapokkal később is lehet attól, hogy megláttad.


De párkapcsolatban meg minek együtt lenni, ha nem vagy szerelmes?

2011. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy barátságból lehet e szerelem? Igen. Szerintem lehet. Egyre jobban megismersz valakit és eljuthatsz egy olyan pontig, ahol már a mennyiség átcsap minőségbe.
2011. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nézd, attól függ. Azért most is érzel valamit? Mióta vagytok együtt? Amikor én összejöttem a párommal, iszonyatosan tetszett már egy ideje meg nagyon kedveltem, és ahogy elkezdtünk járni folyamatosan éreztem, hogy egyre jobban szeretem, de csak olyan másfél- 2 hónap után tudtam egyértelműen azt mondani, hogy igen, szerelmes vagyok belé, nagyon is :) Azóta is együtt vagyunk, majdnem egy éve, és imádom, sosem voltam még ilyen szerelmes.

Számomra nehéz valakibe ismeretlenül beleszeretni csak a külső alapján, nekem kell egy kis (együtt töltött) idő és ismeretség, hogy beleszeressek valakibe. De az tény, hogy kezdetben is érezned kell, hogy megvan az a kis szikra, amiből fellobanhat a szerelem.

2011. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jöhet, csak remélni kell, hogy a másik félben is meglesz, és nem felemás az érzés.
2011. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jöhet napokkal, hetekkel, hónapokkal, sőt évekkel később is a szerelem.

Meglátni, megismerni, megszeretni - ez a folyamat játszódik le általában az emberben a nagy szerelem berobbanása előtt.

Megismerhetsz valakit, beszélgettek, azt hiszed csak egy jó barát, és a végén beleszeretsz. Az az igazi szerelem, mert úgy szereted, ahogy van, hibáival együtt, a gondolkodásmódját a viselkedését.

Az már más kérdés, hogy ő vizsont szeret-e.

2011. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem lehetséges, és az ilyen kapcsolatok a tartósabbak szerintem!! Mert a hibáival együtt szereted meg. Az én párom még a kapcsolatunk elején mondta, hogy neki az a természetes, ha később alakul ki a szerelem, neki idő kell az ilyen dolgokhoz. És nem ő az egyetlen ilyen ember, aki így gondolkodik. Én szerelmes vagyok már a páromba egyébként :)
2011. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!