Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van joga a barátomnak megmonda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van joga a barátomnak megmondani nekem, hogy cigizzek-e?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 1 éve cigizek, nem áll szándékomban leszokni, de a barátom akivel együtt vagyok fél éve állandóan panaszkodik, amikor rágyújtok, vagy ha megérzi rajtam a cigiszagot! Azt mondta, hogy nem akar bagós csajjal smárolni, meg ilyenek és tényleg emiatt nem csókolózunk sokszor még akkor se ha beveszek egy rágót. Van ehhez joga? 16 éves szintén.
2009. márc. 2. 17:26
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Már egy éve dohányzom vele pedig fél éve jöttem össze és akkor is tudta. Végülis hajlandó vagyok arra, hogy akkor nem gyújtok rá mikor ő ott van, de például ha együtt megyünk egy buliba ott muszáj!
2009. márc. 3. 06:46
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

semmi nem muszáj...a cigit jobban szereted, mint a barátod?? mert ebből én ezt szűrtem le, a legjobb, ha szakítotok...

-G

2009. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
irányítani nincs joga, de vélemény nyilvánításhoz, és hogy akkor tagadja meg a csókolózást amikor akarja, mert utálja a cigit az bármikor szive joga... valameikkel úgyis szakítani fogsz, rajtad múlik meikkel
2009. márc. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!