Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfogom bánni hogy elszalaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogom bánni hogy elszalasztok lehetőségeket?

Figyelt kérdés
Később bánni fogom hogy nem húztam meg jó pár csajt azért mert van egy hosszú kapcsolatom?még csak 18vagyok.És úgy érzem jó pár lány beadná a derekát.De a barátnőmet elhagyni nem akarom.Megcsalni nem fogom.Vélemények?
2011. ápr. 13. 17:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát, akinek az élete értelmét az adja, hogy minél több random embert megdughasson, azt nagyon tudom sajnálni, és a legkevésbé sem érdekel a lelkiállapota.

Én biztos, hogy nem fogom megbánni, hogy nem tettem ilyesmit.

2011. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nana... majd gyere ide vissza 40 év múlva és akkor ird le ugyanezt.

Az életben semmi sem biztos, csak a változás.

2011. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!