Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik a tartósabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a tartósabb és mélyebb szerelem? (a és b lehetőségeket odalent írom)

Figyelt kérdés

a) barátságból szerelem

b) egyből szerelem


2011. jan. 2. 23:53
 1/6 DJ_Whiteman ***** válasza:

Én az az a mellett voksolnék:)

Így nem egy vadidegenbe leszel szerelmes, akit nem ismersz, és így talán nem érhetnek annyira kellemetlen meglepetések:)

2011. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy szerelem nagy szerelem, teljesen független attól, hogy milyen kapcsolatból indult.
2011. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

szerintem barátságból szerelem.

amíg barátság van, meg lehet ismerni egymást, megtudni melyik fél mit szeret, elbeszélgetni néhány dologról, ha már kellőképp bízol benne. és utána könnyebb egymáshoz közelíteni jobban, mint baráthoz : )

2011. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet megmondani,mindenkinek más jött be!!
2011. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
b.
2011. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem a barátságból szerelem.én 3 évig dolgoztam egyutt a párommal,utána még 2 évig voltunk nagyon jó barátok,mostmár 4 éve egyutt élunk és van egy gyonyoru kisfiunk,és imádjuk egymást.
2011. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!