Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfogom bánni hogy elszalaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogom bánni hogy elszalasztok lehetőségeket?

Figyelt kérdés
Később bánni fogom hogy nem húztam meg jó pár csajt azért mert van egy hosszú kapcsolatom?még csak 18vagyok.És úgy érzem jó pár lány beadná a derekát.De a barátnőmet elhagyni nem akarom.Megcsalni nem fogom.Vélemények?
2011. ápr. 13. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy a barátnőd kielégít téged minden téren, és nem vonzzanak annyira más csajok hogy megcsald akkor nem fogsz bánni semmit!


Persze 18 éves vagy bármi megeshet!

2011. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj ha szereted mindent megkapsz tőle és nem fogod megbánni:) 30 f
2011. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mikor a mennyországba kerülsz akkor az orrodra koppintanak minden kihagyott lehetőség után.

Ha igy folytatod a tiédet szét fogják verni.

2011. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

mindent megkapok tőle...mindent megtesz csak nem nyeli le de azt túlélem

szóval kielégít én is őt...csak közben beszélgetek lányokkal és úgy érzem h ha nem lenne barátnőm már rég sikítana a gyönyörtől.szóval értitek?

2011. ápr. 13. 17:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Elég fiatal vagy, ne félj attól, hogy nem éled ki magad! Ha barátnőddel együtt maradtok hosszútávon akkor nem fogod megbánni, viszont ha szakítotok akár egy akár kettő , de akár 5 év múlva, utána is kitudod élni magad! Szóval maradj csak hű a barátnődhöz és minden magától alakulni fog!

22/L

2011. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szamóca. ***** válasza:

én tipikus példája vagyok annak hogy a "fiatalkorom" egy emberrel éltem le. szerettem, jó volt. de valamilyen szinten megbántam... bár nem is mebántam igazán, inkább azt mondanám később fogok felnőni. 16 évesen már jóasszonykaként viselkedtem a párommal szemben, most pedig 20 éves fejjel visszamentem tinibe :)

ne félj, ha megbánnád azt érezni fogod. én is éreztem.. a baj az, hoyg ez az első jele: már gondolkozol rajta. nem számít, majd meglátod hogy alakul ne stresszedl magad: ha több nővel akarsz még lenni és úgy érzed nem elég a párod, meg fogod lépni a kellő lépéseket.

2011. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de sok év múlva nem dughatom meg azokat akiket most lehetne:)ennek fényében is így gondoljátok?:)
2011. ápr. 13. 17:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Bánni fogod! De nem olyan nagy baj az ha bánod. Mi lett volna dolgok mindig eszébe jutnak az embernek. Az élet már csak ilyen. Dehát az ember élete mindig tele van hasonló dolgokkal. Fantáziálgatáshoz meg lelki sebek nyalogatásához jól jön az a de bánom, hogy akkor nem tettem meg állapot. Késöbb párszor, hidd el, meg fogod tenni! Semmiröl sem maradtál még le.
2011. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A nöknek alapból erröl más a véleménye mint a férfiaknak. A nök válasza nem fog segíteni gondolataidban. Ök pontosan attól félnek a legjobban ami a mostani gondolatod. Ebben csak férfiak válasza tud segíteni.


Férfiként azt kell írnom, hogy bánni fogod. Lesznek az életedben amikor átmeneti idöszakban leszel két komoly kapcsolat között szépen kiéled magadat.Viszont tizen éves lányokhoz csak most van jogod.

2011. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Viszont tizen éves lányokhoz csak most van jogod."


Ez meg miféle baromság? Én bőven 20 felett voltam már, amikor lefeküdtem a tizenéves barátnőmmel. Gondolkozzál már, mielőtt beszélsz!

2011. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!