Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye ciki az, ha a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ciki az, ha a pasim nem vesz nekem csokrot a középsulis ballagásomra? Pedig meghívom.

Figyelt kérdés
szerint nem fog venni:S
2011. ápr. 12. 18:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ha azt akarod hogy vegyen akk mond neki azt hogy vegyen. nem feladata a gondolatodban olvasni
2011. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
am egy szál virág kevés? csokor az alap?
2011. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 szamóca. ***** válasza:

három héten keresztül könyörögtem az exemnek hogy ne vegyen nekem ballagásra csokrot. pénzkidobás, és ráadásul még felesleges is.

nem ciki az. az a ciki hogy elvárás már ey 15-20 ezres csokor.

2011. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
ilyen önző embereknek ugy néz ki egy szál virág nem elég,csak a csokor
2011. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hát illene, hogy adjon...
2011. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem gondoljátok komolyan, hogy ilyenért szólni kell? Jó, most nem konkrétan a csokorra gondolok, de van olyan ember, akinek nem evidens, hogy olyan alkalmakra, mint esküvő, ballagás, de akár születésnap, amikor esetleg még az ebédre, vacsorára, is meghívnak, akkor illik vinni valamit? Legalább egy apróságot.
2011. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ja persze, ha meg van csokor, akkor jöhet a többi követelés: ezüstlánc, hogy gondoskodjon a szórakoztatásodról stb. Elve kapsz ballagási csokrot, akkor meg mi a francnak kell mégegy.

És ha már itt tartunk, te mit adtál neki a ballagására (már ha neki korábban volt, mint neked és akkor együtt voltatok már), vagy mi fogsz adni neki?

2011. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Akkor lenne ciki, ha számítani mások véleménye. Ha elmegy, biztosan kapsz tőle valamit. Vagy a barátnők előtt már a csokorral is fel kell vágni?
2011. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

utolsó higgadj le... neki tavaly volt a ballagása, akkor még nem jártunk, sőt nemis ismertem:)

elég 1 szál virág is tőle..nemkell ezüstlánc ,sem más.

csak gondoltam illik virágot adni... de ha nem akk. bocs

2011. ápr. 12. 21:36
 20/22 anonim ***** válasza:
eléggé ugy hangzik a kérdés mintha valami plázacica nyavajgása lenne,föleg hogy abba CSOKROT írtál,szerintem a kérdés maga ciki,bocs
2011. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!