Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye ciki az, ha a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ciki az, ha a pasim nem vesz nekem csokrot a középsulis ballagásomra? Pedig meghívom.

Figyelt kérdés
szerint nem fog venni:S
2011. ápr. 12. 18:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem ciki, max. neked eshet rosszul.


Miért gondolod, hogy semmit nem fog adni?

2011. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ciki, hanem bunkóság lenne a részéről!

Amúgy honnan veszed, hogy nem vesz neked csokrot?

2011. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se vett ,hanem a szüleivel közösen kaptam csokrot,meg ezüst láncot vett.
2011. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
ez a kérdés elég önző módra hangzott
2011. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
de örülnék neki ha ez lenne a legnagyobb problémám :D
2011. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
engem nemköt le túlságosan a ballagás. én a sajátomról is elkéstem. örülj neki hogy elmegy.
2011. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Nem ciki, miért kene bármit is adnia. Ezert van tele a világ kitartott k*rvakkal. Mi az hogy kell bármit is adnia a pasinak. Pfffujj
2011. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
jah és büntetést nemkaptam. oszt főnök aztmondta h azért az érettségire pontosan menjek
2011. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Miből gondolod, hogy nem fog venni? Igaz nem alapkövetelmény, de úgy mond illik, legalább egy szálat (szerintem). De ha nem vesz az sem ciki, lehet, hogy mást kapsz tőle.
2011. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem fog venni? Egyébként nem ciki, egy csokor nem valami olcsó, lehet, hogy nem tud annyit rá költeni. Mondjuk azért valamit ilyenkor illik adni, akár egy szál virágot, vagy valami kis mütyürt, mindegy. De ez olyan alkalom, amikor azért szokás.
2011. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!