Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek erről a dologról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek erről a dologról?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta, hogyha nem leszek már vele együtt, akkor is szeretne majd velem szexelni, és hogyha lesz új barátom, akkor is szexeljek majd veled. De én mondtam neki, hogy nem csalnál meg a legközelebbi barátomat, és őt sem. És ő erre megkérdezte, hogy " Még akkor sem ha én jobb vagyok az ágyban ? ", és mondtam neki, hogy nem akkor sem. Akkor most ennyire szeret velem szexelni, vagy micsoda ? Mert abszolút nem értem. :)
2011. ápr. 10. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval ti arról szoktatok beszélni, hogy mit fogtok csinálni, ha már nem lesztek együtt... érdekes a mai fiatalok gondolkodása...
2011. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

neeem ! dehogyis !!!

ő szokta szóba hozni, én mindig mondom neki, hogy az a fontos, hogy most mivan, mert én nagyon szeretem őt.

2011. ápr. 10. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy gondolta ,hogy ha dobni fogod mert találtál 1 jobbat akkor ugyan neki legyen már kit "használjon" és ne kelljen már "fenntartani" 1 barátnőt.Így neki lenne szexpartnere mondhatni ingyen te meg érezd magad annak aminek akarod.

Nagyon helyes a válasz amit adtál neki.Viszont én 1 ilyen után dobnám a helyedben.

2011. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát köszi !!!

nehéz lenne , mert imádom:):S

2011. ápr. 10. 21:46
 5/7 anonim válasza:
Szerintem csak megcsal és ezek a keresztkérdései hogy tudsz e róla valamit...(rejtett info)
2011. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem..:S köszi !
2011. ápr. 10. 21:56
 7/7 anonim válasza:
Utolsóó.:D LoL :D
2011. ápr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!