Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a dologról?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt.Nekem ő az első,viszont Neki én vagyok az ötödik pasija(18/L).Mivel csalódott mindegyikben,és engem másnak ismert meg mint a többit,ezért nagyon szeret,és velem akar lenni örökké.Én 20 vagyok,viszont koránt sincs olyan tapasztalatom mint Neki!Meglehet az h ''csak tartogat'' magának,mert nem akar elvesziteni,de közben meg xarik rá a fejemre?mert vannak apró jelei,amit én igy értelmezek...segitsetek légyszi ha tudtok! köszönöm!
2011. márc. 11. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
mik azok a jelek? és mért gondolod ezt, ha azt mondja amit... nem a tapasztalat számít egy nőnek egy pasiban, hanem az ahogy vele bánik. lehetsz te egy szűz pasi is, ha gyengéd, kedves, figyelmes, macsó... vagy ami neki bejön. viszont lehetsz egy lepedő akrobata 200000 csajjal mögötted, ha bunkó majom vagy, és szarsz rá, és ez neki nem tetszik!
2011. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem mit akarsz mondani,,és talán épp ezért szeretett belém mert én kedves vagyok Vele,sőt nem akarom fényezni magamat,de talán az összes pasija közül a legjobb...asszem...csak vannak ilyen jelek h pl. multhéten minden este irtam valami szép sms-t,és egyszer sem irt vissza,meg ha napközben iirok neki,akkor is 1 órával később ir minimum...:S meg a másik dolog az h rengeteg fiú barátja van,,és ez is annyira kiboriit....:(((
2011. márc. 11. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!