Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szóval kezdeném az elején:5 éve vagyok párkapcsolatban a barátommal,és az az igazság hogy mostanság elég sokat veszekedtünk,és pár napja összekaptunk mert mikor beszélgettünk kiderült hogy van egy lány akivel ő email-eken ker-ül cseveg,kérdeztem h. kivel+mikről,de nem mondta el,húzta az agyam,majd ott hagytam,erre válaszképpen a haverjával bulizni ment,majd másnap is,a veszekedésünk óta nem keresett,nem tudom mit csináljak,azt tudni kel hogy mindig én vtam az aki futott utána és kerestem,ebbe már beleuntam,nagyon hiányzik nekem,és mindennél jobban szeretem,ő az első szerelmem...nehéz lenne nélküle,rossz lenne az a tudat hogy mással van,mást szeret úgy ahogy engem szeretett,de az is bennem van hogy lehet hogy megcsalt a 2 buli alkalmával.Ti mit tennétek?Bocsi ha sokra sikeredett:) Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 10. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia,


én is ebben a helyzetben vagyok, csak nálam már a szakitás is áll. ( héten meg is fog sajnos történni. )

nehéz lesz elfeledni, de meg kell tenned. Ha ennyire se becsült h öszintén elmondja akk késöbb is hazudni fog föleg ha már a megcsalás is fenn áll...


ne dölj be neki!....

2011. ápr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!..nem szeretnék naív lenni,csak nagyon szeretem,de tényleg rossz,mindig csak várom hogy jöjjön hozzám,vagy felhívjon,de semmi:( Az az egészben a legrosszabb hogy nem tudom mire gondoljak,ennyit ért neki 5 év...hogy fontosabb a buli+haverok+csajok?Elszomorít,mert mindennél jobban szeretem.
2011. ápr. 10. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:

nem az h szereted minnél jobban, hanem félted h elvesztetted.


sztem sok volt az 5 év és nem illetek egymáshoz. az meg h más lányoknak is csapja a szelet én erre csak azt mondom, h lehet már a 3. évben is csapta... csak most ütközött ki.


sztem gondold át.


elsö válaszolo voltam:)

2011. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hagyd a p>csába. ilyen bunkóra pazarolni 5 évet?? h lehetsz ennyire ostoba_???????
2011. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ragaszkodsz hozzá, főleg, hogy első szerelem és tetejébe 5 év együttlét..

hasonló helyzetben voltam.. szakítás lett a vége, hónapokig keseregtem, hiányoltam főleg, hogy minden nap látnom kellett.. majd egyszer csak hallom vissza a kapcsolatunk szennyeseit, hogy mit, hogyan, miért, mikor csináltunk.. persze olyan tálalásban amitől elbújnék mindenki elől.. fú.. azóta szívből utálom őt, hogy képes volt ekkora aljasságra.. őszintén szólva könnyebb így.. csupán eleinte volt túlságosan nehéz feldolgozni.

2011. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és azért "pazaroltam" rá 5 évet,mert hittem abban hogy őszinte velem,és hogy fontos vagyok neki,de sajnos rá kell hogy jöjjek hogy ez nem így van:( ..még mindig nem keresett,semmi érdeklődést nem tanúsít irántam,szóval tényleg el kell felejtenem,..nehéz lesz,mert nagyon szeretem.
2011. ápr. 12. 17:29
 7/10 A kérdező kommentje:
17.11-es ti meddig voltatok együtt?És mennyire sikerült elfelejtened őt?
2011. ápr. 12. 18:51
 8/10 anonim ***** válasza:
a pazarlást nem bántásnak szántam,nekem is volt ilyen kapcsolatom,3ésfél év,és utána 2és fél mire túlléptem rajta,azért írtam h gyorsan dobd ki,ne húzd tovább az időt!!
2011. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem,nemis vettem bántásnak:) szeretem nagyon és nem szeretnék más vkivel párkapcsolatban lenni,mert nem hiszem hogy úgy tudnám szeretni azt a vkit,mint őt.Sokat jelent nekem,5 év az nem kevés,szóval még eldőlnek a dolgok..amúgy köszi a választ!;)
2011. ápr. 14. 10:19
 10/10 anonim ***** válasza:

17.11-es volnék:


Mint írtam szörnyű volt eleinte.. de magammal akartam foglalkozni, nem akartam hogy bármiről is elvegye a figyelmem így a tanulásra, barátnőkre szenteltem az időm.. ha lehetett kerültem (a suliban mögöttem ül, képzelheted..) a tanuláson kívül azért ha tehettem elmentem bulizni, ha bepróbálkozott egy-egy pasi nem mindig mondtam nemet egy kis táncra.. szilveszterkor ismerősi körben megismertem egy srácot, együtt voltunk egy darabig. vége lett. utána történt az, hogy az exem kiteregette elég durván a dolgainkat. talán a harag elnyomta amit még éreztem iránta.. lényeg: légy nyitott a lehetőségekre, nézz előre!!

2011. ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!