Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy "barátnőm". Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ez a lány még nem a barátnőm, vagyis én még nem nevezném annak, de kialakulóban van a dolog. Az a helyzet, hogy van egy legjobb barátom és 2 éve volt egy veszekedésünk, mert rányomult arra a lányra aki tetszett nekem, azóta már rég megbeszéltük a dolgot stb... Erről a "barátnőmről" most nem merek beszélni, lehet ez gyávaság és hülye vagyok amiért féltékenykedek, de nem bízom benne már ilyen téren. Szerintetek mit csináljak, jól döntök így ha csak később beszélek róla? Mert egyszer úgy is kiderül...
2011. ápr. 10. 18:09
 1/7 A kérdező kommentje:
16/F
2011. ápr. 10. 18:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed, bár ha a csaj inkább a barátodat választja megint, akkor úgyis annyit ér csak.
2011. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A helyedben élesben bemutatnám neki!


Tiszta helyzet!

2011. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez a haverom nem csak velem csinálta ezt, mindenkivel megcsinálja szinte, mind1 ő ilyen, egyébként semmi bajom nincs vele az ég világon, mert nem ezért kedvelem. De nem szeretném emiatt megutálni megint...
2011. ápr. 10. 18:16
 5/7 TOMAtm ***** válasza:
figy ha fontos neked a csaj akkor mond meg a haverodnak h van egy csaj aki tetszik és ha rányomul eltöröd a kezét.csak ért belőle.
2011. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát én a lánynak is elmondanám h mi a szitu...mert én nemhinném h a csajnak jólesne ha kitudodna h rolla ment a duma..lehet elég szarul esne neki pl lehet ugy érezni h kibeszéled a háta mögött v ilyesmi..
2011. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én mindenképpen elmodnám neki igy leglább kiderül h igaz barátod e jah és amugy meg attol is függ h a csajt miota ismered?
2011. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!