Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti meg szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti meg szoktátok köszönni a barátotoknak, ha meghív egy kávéra/sütire/fagyira?

Figyelt kérdés
Én nagyon kényelmetlennek tartom ezeket a helyzeteket, fél éve vagyunk együtt a párommal és mindig felesben fizettünk mindent (természetesen miattam). Nem akartam, hogy azt higgye, hogy a pénze miatt vagyok vele. Viszont most meghívott sütizni és éppen nem volt pénz nálam. Nem köszöntem meg, csak adtam neki puszit, meg mondtam hogy finom volt, de nem tudom, hogy meg kellett-e volna köszönni. Nekem még nincs fizetésem, iskolába járok, neki viszont van - ez persze nem azt jelenti, hogy elvárom hogy fizessen nekem, meg nem is mentegetőzöm. Fiúk véleménye is érdekelne, hogy ők elvárnák-e ezt a párjuktól? Természetesen nagyobb ajándéknál tudom hogy illik megköszönni, meg a kedvességeket is meg szoktam, de ez valahogy kimaradt.
2011. ápr. 10. 17:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A puszi és a "finom volt" = egy köszönettel:)

Ne rágódj miatta. Egyébként meg szoktam köszönni:)

2011. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a harmadiknak van igaza, ha meghívom akkor nem várom el hogy megköszönje, én se várnám el soha, és pláne ne megy nőtől, nem azért mondom így mert lenézem, hanem mert meg kell őket becsülni, nélkülük sehol se lennék ha jobban bele gondolunk, meg amúgy is a párom, a pénz meg egy múlandó dolog. 15/F
2011. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Nem akartam, hogy azt higgye, hogy a pénze miatt vagyok vele."


Ez nagyon dicséretes, bárcsak több ilyen csaj lenne.


Azoktól a hozzászólóktól kérdezném, akik azt írták, hogy a meghívásért cserébe elég egy puszi fordított estben is így vélnék? Úgy értem, ha egy csaj hívna meg egy srácot - ami szinte lehetetlen - valahová, aki cserébe megpuszilná az is elég lenne mindkettőnek?

2011. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, én például nem várom el, hogy a párom mindent megköszönjön, nekem elég egy puszi. Amit adok, szeretetből adom, a szeretetet meg nem kell megköszönni :)
2011. ápr. 11. 05:45
 15/15 anonim ***** válasza:

"Amit adok, szeretetből adom, a szeretetet meg nem kell megköszönni :)"


Ez nagyon szép gondolat, csak sokan nem értenek vele egyet. Az emberek többsége manapság annyira anyagias lett, hogy nem tudják értékelni az apró dolgokat, amik igazán fontosak az életben, mint például egy puszi, ami szeretetből kapunk.

2011. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!