Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti meg szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti meg szoktátok köszönni a barátotoknak, ha meghív egy kávéra/sütire/fagyira?

Figyelt kérdés
Én nagyon kényelmetlennek tartom ezeket a helyzeteket, fél éve vagyunk együtt a párommal és mindig felesben fizettünk mindent (természetesen miattam). Nem akartam, hogy azt higgye, hogy a pénze miatt vagyok vele. Viszont most meghívott sütizni és éppen nem volt pénz nálam. Nem köszöntem meg, csak adtam neki puszit, meg mondtam hogy finom volt, de nem tudom, hogy meg kellett-e volna köszönni. Nekem még nincs fizetésem, iskolába járok, neki viszont van - ez persze nem azt jelenti, hogy elvárom hogy fizessen nekem, meg nem is mentegetőzöm. Fiúk véleménye is érdekelne, hogy ők elvárnák-e ezt a párjuktól? Természetesen nagyobb ajándéknál tudom hogy illik megköszönni, meg a kedvességeket is meg szoktam, de ez valahogy kimaradt.
2011. ápr. 10. 17:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne rágódj rajta, ez van. Szerintem a puszi pont elég "jutalom" volt :D


F/17

2011. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is fél éve vagyok együtt a barátommal.Ha meghívjuk egymást, megköszönjük a másiknak,egyszerűen azért,mert kedves volt velem,szeretem őt, szóval én is kedves vagyok.Én általában vagy magamnak fizetem a fogyasztásom, vagy valamelyikünk meghívja a másikat (ő gyakrabban szokott engem).

21/L

2011. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én nem várom el, hogy megköszönje a nő, ha meghívom, de azért jól esik, ha megköszöni.

Szerintem köszönd meg neki, ha ilyen van.


32/F

2011. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem gond, ha most nem köszönted meg. A puszi is épp elég volt. De legközelebb nyugodtan köszönd meg, az mindig jól esik.

Egyszer ő hív meg, egyszer te sütsz neki valamit, szerintem ez így teljesen normális lenne, nem kell itt mindig fizetned. Aki meghívja a másikat, az állja a számlát.

2011. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"csak adtam neki puszit, " Mi az hogy CSAK????

Szerintem nincs annál jobb érzés hogya a barátnődtöl kapsz egy puszit :) Egy puszi az felbecsülhetetlen, ennél jobban nem tudnád megköszönni

2011. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Moszuke ***** válasza:
100%

párom megszokott köszönni minden apróságot.. ha nem szavakkal, akkor nonverbális jelekkel (hülye röhögés, vadalma mosoly, ölelés sötöbö)

és őszinte leszek.. valamilyen reakciót "elvárok"(fúde csúnyán hangzik) a figyelmességemért. akár szóbelit akár nem.


23f

2011. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"csak adtam neki puszit, meg mondtam hogy finom volt, "


Ez bőven elég.

2011. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem agyalok rajta tovább. :)
2011. ápr. 10. 17:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Én még a férjemnek is mindig megköszöntem, ha együtt elmentünk valamit kajálni. De a végén már úgy idegesítette, hogy leszoktam róla. :D
2011. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha meghivom egy fagyira utana elvarom h leszopjon
2011. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!