Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen vagyok? Vagy egyszerűen hülye.

Figyelt kérdés
Tudom még fiatal vagyok..(12/L)De mostanába a szerelemről ábrándozom, a csókról..Nekem nem jön be senki és szerintem ebbe az iskolába nem is fog talán középsuliba..de nem tudom...amikor erre gondolok, a hasam felmegy az egekbe, és gyorsan elkezdek másról gondolkodni, hisz tudom hogy ez nem fog beteljesülni.reménytelennek érzem magam, és hülyének, mivel ilyen korán már erről ábrándozom..nem tudom mit kéne tennem, vagy lehet hogy már megint én vagyok hülye?elnézést mindenkinek a sok szövegért..
2011. ápr. 10. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Se reménytelen,se hülye nem vagy.:D Csupán össze vagy zavarodva...szerintem keress Magadnak valami hobbit,sportolj sokat(később áldani fogod a percet,mikor először "megmozdultál"),és tanulj!:)A vonzódás,a szerelem,a párkapcsolat majd jön,ha jönnie kell...:)

2011. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen remélem igazad lesz :)
2011. ápr. 10. 12:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit,kedves kérdező,hidd el,így lesz.;)Ezt az egyet ne akard görcsösen az élettől,mert "ez" majd az élet ajándéka lesz Neked.:)
2011. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves, köszönöm :)
2011. ápr. 10. 12:46
 5/9 A kérdező kommentje:
Még küldhettek válaszokat!Meg köszönném :)
2011. ápr. 10. 17:58
 6/9 anonim ***** válasza:
hát, az ilyeneken nem kell izgulni 12 évesen, ráérsz majd a középsuliban:P ott majd gyűjthetsz elég tapasztalatot...;)
2011. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi =)
2011. ápr. 15. 21:38
 8/9 Alexxxxxa ***** válasza:
hát figyelj én is amikor ennyi idős voltam ilyenekről ábrándoztam és az első csókom 15 évesen csattant el pedig... elég sokan oda voltak értem,de mégsem engedtem magamhoz közel olyat aki iránt semmit egyáltalán semmit nem éreztem.. :D
2011. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben köszi =)
2011. ápr. 20. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!