Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi segítene ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segítene ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy kicsit fura volt velem az utóbbi időben, mint kiderült azért mert az elején túlságosan nyomultam rá. Nyomulásban értem itt a kisebb apró ajándékok és valószínűleg az érzelmi nyomulás is sikerült. Kényeztetni akartam. Megijedt, hogy túl hamar alakultak a dolgok. Megbeszéltük a dolgokat, hogy mi miért is van. Azt mondta nem tud olyan lenni jelenleg, mint korábban, viszont nem akarja, hogy emiatt elveszítsen. Én sem szeretném, mivel sokat jelent nekem vmi különleges van benne amit másban nem találtam meg.Ilyenkor mit tudok tenni, ami segítene? Fiúk, lányok mit tanácsoltok? egyikünk se akarja a másikat elveszíteni...
2011. ápr. 10. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha azt kéri hogy lassíts le,akkor lassíts le.. nekem is több időbe telik amíg tényleg beleszeretek valakibe,és amíg tényleg metanulom értékelni.. ne siettesd a dolgot.. az csak elront mindent :S nem hiába mondják azt,hogy ami könnyen jött,könnyen megy.. :)
2011. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze én is hasonlóképp vélekedek, teljesen mellette állok ebben. :) Valószínűleg több idő kell hozzá, hogy ismét megtalálja önmagát, támogatom amiben tudom, hisz elvileg azért vagyok. :)
2011. ápr. 10. 12:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Légyszi aki tud valami tanácsot adni, az ne habozzon. Nagyon fontos számomra ez az egész és nagyon kíváncsi vagyok más miként vélekedik, élt meg hasonló szituációt!
2011. ápr. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!