Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, miért nem mond soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért nem mond soha semmit?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok a barátommal, de emiatt sokszor rosszul érzem magam. Nem igazán tudom, miért ilyen, mert úgy érzem, kitér a nyílt kommunikáció elől. Ő nem fejezi ki az érzéseit, azt árulta el, hogy nem ilyen típus. Annyit sem mondott még soha: "hiányzol", semmit. Ha az érzéseimről írok neki, arra nem válaszol, ha szóban mondom, másra tereli a szót, mint akit zavar az egész.


És úgy érzem, vannak gondok köztünk, amik miatt hosszú távon akár vége is lehet. Úgy érzem, ő mindezt nem veszi komolyan. Ha leírom neki, és azt is mellé, hogy szerintem ez gond, és nagyon fájna őt elveszíteni, nem válaszol rá. Ha élőszóban hoztam fel eddig problémákat, volt már, hogy azzal volt lerendezve: "nem kell mindig gondolkodni." Vagy ha egy-egy nehézség kapcsán azt kértem, döntsünk, mi legyen, azt a választ kaptam : "Inkább menjünk el hamburgerezni." Mindig 10 kört kell futnom, hogy egyáltalán mondjon valamit, de eddig a gondok kapcsán nem is tárta fel igazán a saját nézőpontját, igényeit (pedig kértem rá), hanem inkább el akarta terelni a témát, és a szőnyeg alá söpörni mindent.


Én 24 vagyok, ő 26. Mit csinálok rosszul? Hosszú távon így nem sok jót várhatok, igaz?


Barátomnak előttem 5 éves kapcsolata volt elmondása szerint. Néha nem értem, hogy élhetett az 5 évig, ha ennyire nem hajlik a nyílt kommunikációra... Vagy én rontok el nagyon valamit.


Segítsetek!


A stílusommal lenne baj? Nem kiabálok vele, nem szidom, elmondom, számomra mi a probléma, miért érzem rossznak, mik az igényeim, és szerintem milyen lehetőségek vannak a változtatásra. Arra is kérem, ő mondja el, hogyan látja az egészet, és ő mit szeretne. Ha nem hagyom terelni, engem meghallgat, de a saját álláspontját már nem osztja meg velem, próbál kibújni az egészből.


2011. ápr. 10. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez hosszú távon tényleg nem fog működni.. ennek nem így kellene lennie, egy kapcsolat úgy jó, ha megbeszélhetitek a dolgokat, de ez így nagyon nem jó.. :/

A leírtak alapján nem a stílusoddal lehet a gond, sőt helyes, hogy elmondod mi a probléma és hogyan változtathatnátok rajta, a barátoddal van inkább gond.

2011. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tyüüh de át tudom érezni.Ugyan ez a problémám nekem is.Mármint a pasimmal.

22éves lány vagyok,ö 28.10honapja vagyunk együtt de soha egyszer mondta azt hogy pl(hiányzol)vagy bármi ami jol esne nekem.Az érzéseiröl soha nem beszélhetünk,ugy szint nem lelkizik az enyémröl sem.Pedig már annyi minden tudnék mondani de egyszerüen belém folytja a szot,ha komolyan kérdezek töle valamit elpoénkodja,vagy gyors témaváltás.Már én sem tudom tolerálni.Ö szintén 5évig volt elöttem egy lánnyal,akivel együtt élt meg stb stb,hát fogalmam sincs hogy müködött nekik ennyi idön át.

Nagyon átérzem a helyzeted.A kérdés mikor állunk a sarkunkra?:S

22L

2011. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj.... ultimátum, mégegyszer elmondod neki, hogy mi a problémád, adsz neki egy kis időt, és ha nem változik, akkor LAPÁT!

Jah és ezt is közöld vele, ha nem hajlandó a változásra akkor ki fogod dobni.

A kommunikáció fontos egy párkapcsolatban és, ha ezt nem képes belátni, akkor tudtam sajnálni.

2011. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számolj vele, ha ultimátumot adsz, hogy vége lesz a kapcsolatodnak valószínűleg. Utolsó voltam.
2011. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!