Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit kellene csinálnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit kellene csinálnia egy lánynak, hogy beleessetek?

Figyelt kérdés
A kinézetemmel sztem nincs gond, mert mindig én vagyok a bálkirálynő a gimis ünnepélyeken, bulikon, de légyszi segítsetek!
2011. ápr. 9. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fuhhh igazából semmit, az úgy kialakul magától. Bár azt már a legtöbbünk megtanulta, hogy kerülje ezt el. Annyit egy nő sem ér, h utána megalázzon minket. Ha szerencséd van, találsz olyan marhát aki még hisz a szerelemben... Remélem tudtam segíteni. :)
2011. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

gödröt.

abba tuti beleesik...

2011. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szimpatikusnak kell lennie(az egyáltalán nem egyenlő azzal, hogy majdnem minenki rámondja, hogy ő a legszebb), és hát, aztán majd kialakul, persze ehhez neki is tennie kell.
2011. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha rám halgatsz ne add magadat egyböl oda legyen egy kis relytésség mert mi fiúk szeretünk küzdeni a lányokért szeretjük ha van kihívás :) Mindig tartsad fönt az érdeklődését és ne aggyál neki eggyértelmű válaszokat mert akkor majd mindig rajtad fog kattogni :) 16 F
2011. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hahahahah megjött a 30 centi f@szú $.Milán :DDD
2011. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Terjed a hirnevem ezt már szeretem :D
2011. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Csupán a kisugárzástól függ minden. És ez teljesen független attól, hogy mennyire szép valaki, milyen márkás ruhát hord, illetve hány kiló smink van rajta. A kisugárzás belülről, a lélekből fakad. Én leginkább egy nő lelkébe és intellektusába tudok beleszeretni, halálosan.
2011. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kell az a kedvesség, egyszerűség és a tiszta szív minden rezdülése, amitől a közelébe akarjak lenni, bárhogy, bármi áron. Van ilyen, de amennyire értékes annyira ritka is. Lehet szende, vagy kur.va, látszólag, de akár ténylegesen is, ha a fenti érzés megvan, nekem végem. :))



23

2011. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy...
2011. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazából nem sok mindent. Megismerkedtek, aztán vagy egymásba habarodtok, vagy nem. Ha pl el kell hozzá játszanod valakit az meddig fog menni? Meg minek, ha nem is Te kellesz neki? Szóval mi a kérdés?
2011. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!