Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Sztetek mukodni fog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sztetek mukodni fog?

Figyelt kérdés
tavaly jartam egy sraccal..mindenki azt tanacsolta h vigyazzak vele mert egy nocsabasz..de belem szeretett..persze en mast szerettem s nem erdekelt o..dobtam..most h eltelt egy ev nekem regota nincsen senkim,egyre tobbet gondolok ra..hisz olyan kedves volt velem mint meg soha senki es megis eldobtam magamtol..arra gondoltam ha ujra kezdenenk..felek attol h megint dobnam es nem tudnam szeretnii..mert csalodtam parszor es most mindenkiben csak a hibat latom:(
2011. ápr. 9. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Jahjah, tuti múkoggyni fog...
2011. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem így kell hozzáállni.Hinni kell a másikban és öszintének lenni.

Hiba mindenkiben van mert a tökéletesség nem létezik és különben is ami tökéletes az más nem is szép hanem gicsses.


Amugy próbáld meg beszélgess vele erről és akkor érteni fogja hogy mi a gondod.

2011. ápr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt..ritkan beszelunk de ugy erzem meg mindig haragszik ram..nem is a tokeletes pasira vagyom,hisz en sem vagyok tokeletes..senki sem az..de az a nagy bajom,hogy nem tudom beerni kevessel:(
2011. ápr. 10. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!