Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy olyanba szerettetek bele, akit eleinte csúnyának láttatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 21:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Igen. Eleinte egyáltalán nem tetszett, de megismertem, megszerettem a lelkét és így kívülről is megszépült számomra. :) Ő nekem a legjobb pasi a világon, szeretem, imádom, megőrülök érte.


18/L

2011. ápr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Igen volt már ilyen. és nagyon jó barátok lettünk. Aztán megtetszettem neki és nekem is ő. Én kezdeményeztem Aztán kb egy hónap után rájöttem (persze már közbe is csak ekkor szakítottam vele végleg) hogy igazából őt csak mint barát szeretem. Azóta nem vagyunk olyan jóba, de az már vagy 2 éve volt, és úgy rémlik hogy utána még sokáig jóba voltunk, csak utána romlott ez meg.
2011. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!