Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy olyanba szerettetek bele, akit eleinte csúnyának láttatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 21:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hát ne is úgy értsd!


Ő Hörbi a legjobb barátom is egyben!

2011. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Segített túllépni a szakításokon, szomorú időkben is velem volt, jó kedvemben is velem volt, bulikba is elkísért és elvitt a barátnőimhez is és mindig hazavitt sosem hagyott eddig cserben!


De nők már hagytak cserben!

2011. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Igen, több barátom is később / jóval később tetszett meg külsőleg is, mert láttam bennük valamit, és az esélyt megadtam.

Most egy olyanba próbálok beleszeretni, aki 165 centi, mint én. Hát, lehet, hogy ez kifog rajtam, hiába igyekszem. :( A többi annyira nem számít (egyébként nem is jóképű, tehát csak belsőleg tudja ellensúlyozni).

21/L

2011. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
igen, de akkor már késő volt
2011. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hát én nem külsőre megyek. Nekem a belső a legfontosabb. Az se zavart mikor az utcán mutatkoztam vele..és az sem zavart mikor barátnőm mondta, hogy jobbat érdemlek. De végülis haj vágás és kontaklencse csodákat tett vele.De meg is változott..nem az az ember akibe bele szerettem..
2011. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mások is írhatnak még
2011. ápr. 9. 21:51
 17/22 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!

És a továbbiakban az autós téma helyett elcseveghetnénk arról is, hogy te beszállnál e mellém?


Persze csak ha elmultál 18!


Szóval hagyhatjuk akkor ezt az uncsi témát és adhatunk neked intimebb témákban is tanácsot?

2011. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
persze, ha szereted a kukit
2011. ápr. 9. 22:25
 19/22 anonim ***** válasza:

Igen, volt már, most is afelé haladok. :D

19/N

2011. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
:)
2011. ápr. 9. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!