Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz manapság egy normális fiút találni?!

Figyelt kérdés

16 éves leszek, de még nem volt barátom, a barátnőim pedig folyton ezzel piszkálnak...

igazából volt pár srác akinek tetszettem, de azok mind se*gfejek voltak (egyszercsak megmondja hogy: járunk! és kész, stb.) a normális fiúknak akik nem durvák, kedvesek és előzékenyek, nem mernek odajönni hozzám... :( mért van ez? pedig nem vagyok az a lenézek mindenkit típus...


2011. ápr. 9. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

24 éves pasi vagyok


Hidd el azért nehéz találni, mert a rendes pasik visszahúzódóbbak. Nem járnak el mindig az Óóóriási bulikba.


Visszahúzódóbbak e tekintetben, viszont más kérdésekben sokkal fejlettebbek, előrébb járnak a vagány srácoknál.


DE tapasztalatom az, hogy titeket csajok nem érdekelnek a visszahúzódóbb pasik, mindig a vagány jól kinéző pasi kell. Aztán meg sírtok, hogy hol vannak a rendes pasik.

2011. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
megint írtam majd nézd meg :D
2011. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Norb66 ***** válasza:
Csak tarts ki, nemsokára megtalállak :) A barátnőidre pedig ne is figyelj, hidd el hogy jobb neked, őrizd meg a szüzességed, a méltóságod és nyár nyitott szemmel :) ja, és mosolyogj sokat :)
2011. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
amikor elkezdtem olvasni a kérdést, egyből arra gondoltam, hogy megint egy beképzelt férfigyűlölő pi*csa, jól megmondom neki. de végülis végigolvastam és értelmes lánynak tűnsz. a helyzet az, hogy egy átlag nőnek-lánynak bunkó pasi kell így a többiek kevésbé érzik magukat nyeregben. ha tetszik egy srác és úgy gondolod, hogy értelmes és szeretnéd megismerni akkor próbálj te közeledni, de csak a kezdő lépést add meg. jó esetben csak kezdetben ilyen félénkek a srácok.
2011. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
csatlakozok az előttem szólóhoz. Ha találsz valakit aki bejön akkor dicsérd meg, mosolyogj rá sokat. Én is félénk típus voltam, vmennyire most is az vagyok. Csak meg kell tanulni bízni magunkban
2011. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Erre van igény.

Tudod kereslet/kínálat.

2011. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
rendes vagyok de kicsi a cerkám.... na nagyok az igények...
2011. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok(engem is piszkálnak...). Azért van ez, mert a sok hülye csajnak bunkó paraszt kell, hogy szidja, megalázza őket, aztán meg mennek bőgni a barátnőkhöz, hogy nekik ez így nem jó...


l/15

2011. ápr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!