Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy lány, akibe már elég régóta bele vagyok zúgva. Barátok vagyunk, és nem tudom, hogy én bejövök-e neki, vagy nem, bár volt néhány jel amiből úgy érzem, hogy lehet, hogy tetszek neki, de néha meg nem érzem, hogy így lenne.

Szóval, azt szeretném kérdezni, hogy milyen apróbb jeleket adhatnék neki, hogy érezze, hogy tetszik nekem (szeretem), anélkül, hogy elmondanám neki, olyan céllal, hogy akkor ha őneki is bejövök, talán ő is ad jeleket. Elmondani azért nem akarom neki amíg nem vagyok biztos a dolgomban, mert nem szeretném taccsra vágni a barátságunkat.

A válaszokat előre is köszi!

F/16


2011. ápr. 8. 19:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

14 évesen ismerkedtem meg egy fiúval, nekem már akkor is tetszett, barátság lett belőle..3 évig..aztán 2003. augusztus 1-től már kézen fogva megyünk tovább..hétvégén lesz az első házassági évfordulónk, és június 26-ra várjuk az első kislányunkat:) Szóval lehet barátságból szerelem...

Amúgy nálunk egy nagy szerelmi csalódásból próbált éppen kivakarni, együtt töltöttük az egész nyarat, sokat jártunk koncertre, barátokkal találkozni, sétálgatni, moziba, sörözni...aztán július végén elment egy nyári táborba, már egyetemistaként, hajtogatást oktatni..de nagyon féltem, mert ott volt a volt barátnője is, szóval tudtam, hogy ha akarok valamit, most kell lépnem..és egyik este sms-eztünk, és valahogy szóba került, hogy mi van velünk. Erre a válasza(még a mai napig emlékszem szóról-szóra): "hogy ha arra gondolsz, hogy akár járhatnánk is, teljesen egyet értek, mert én nagyon szeretlek."...Hát nálunk így kezdődött minden, de kockáztatni kellett mindkettőnknek..nálunk bevált, az elmúlt 8 év csodálatos volt vele, remélem a következő 100 is ilyen lesz:)

2011. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!