Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy lány, akibe már elég régóta bele vagyok zúgva. Barátok vagyunk, és nem tudom, hogy én bejövök-e neki, vagy nem, bár volt néhány jel amiből úgy érzem, hogy lehet, hogy tetszek neki, de néha meg nem érzem, hogy így lenne.

Szóval, azt szeretném kérdezni, hogy milyen apróbb jeleket adhatnék neki, hogy érezze, hogy tetszik nekem (szeretem), anélkül, hogy elmondanám neki, olyan céllal, hogy akkor ha őneki is bejövök, talán ő is ad jeleket. Elmondani azért nem akarom neki amíg nem vagyok biztos a dolgomban, mert nem szeretném taccsra vágni a barátságunkat.

A válaszokat előre is köszi!

F/16


2011. ápr. 8. 19:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
56%
Sajnos nem tudok segíteni,de nagyon rendes gyereknek látszol:D
2011. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most egy nálad fiatalabb permagajder fog téged kioktatni :) Szóval néha-néha egy-egy kisebb ajándékkal kedveskedj, utalgass, de finoman, próbálj sűrűbben kapcsoltba lépni vele pl. beszélgetés, MSN. idővel rá fog jönni. sok szerencsét! :)
2011. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
öleld át, puszi, ne szívasd (mivel barátok közt ez szokás...de ne tedd), légy vele kedves, szemezz vele. hajrá. drukkolok neked ;)
2011. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első kommentelőnek : Köszi, az is vagyok! :D

Másodiknak : Köszi az ötleteket. Sajna ez még egyértelműbb lenne, mint ha elmondanám neki, és ha ő nem viszonozná az érzéseimet, ezzel valószínűleg el is ásnám magam örökre.

2011. ápr. 8. 20:03
 5/11 A kérdező kommentje:
Harmadik kommentelő : Köszi, a szemezős rész az most is megy néha, én néhány (fiú)haveromon mást nem szoktam különösebben szívatni, de őt meg főleg nem, kedves is vagyok vele. Majd meglátjuk leveszi-e ezekből? :)
2011. ápr. 8. 20:06
 6/11 anonim válasza:
A szemezés általában nem működik, már abból az okból kifolyólag is, hogy a nőnek nem a melleden van a szeme
2011. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát, az ő szeme nincs az én mellemen, és fordítva. :D Én a szemezős dolgot szembe nézve szoktam, ha erre gondoltál. :D
2011. ápr. 8. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:

jó fej lehetsz :D

amugy fogalmam sincs dicsérd meg h jó a ruhája meg bokolj neki.. télleg nem tudom.:|

azért sok sikert! ;D

2011. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Vidd el buliba meg ilyen helyekre, természetesen mint barátot. Táncolj vele, nevessetek, dumáljatok. Szerintem ilyen helyzetekben alakulhat a dolog :) Drukkolok neked!
2011. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tyler913 ***** válasza:

Jo fejnek tunsz,ahogy a kedves valaszolok is.Megis azt mondanam,ne fogadd meg a tanacsaikat!

A kerdes leirasabol azt vettem ki,hogy jol elvagy a lannyal,es nem szeretned kockaztatni,hogy szint vallj elotte,mert mi van,ha nem viszonozza.Nehez ugy,mondom ezt ugy,hogy en is pontosan ebben a cipoben jartam egyszer.Tetszett egy lany,es azt hittem,ha osszebaratkozunk,utana konnyu lesz ossze is jonni vele.


Sajnos ez nem igy mukodik!Hidd el,tapasztalatbol beszelek.Minel inkabb barat vagy neki,es minel regebb ota vagytok baratok anelkul,hogy ramozdultal volna ("mint ferfi"),annal inkabb beleragadsz ebbe a helyzetbe,es a lany csak a baratot fogja benned latni,nem a pasit.


Tudom,hogy nehez,de ha neked nem eleg csak a baratsag,akkor lepned kell a szerelmi kapcsolat iranyaba,meghozza zaros hataridon belul.Kockazatos,es tudom,min mesz keresztul,mert en is igy voltam vele,es nagyon paraztam,hogy a "baratsagunk" tonkremegy a lannyal,ha "szint vallok" elotte.Hogy miert raktam ezt idezojelbe?Azert,mert ezt a lany mar reg lepergette magaban,hidd el.Es az,hogy osszejottok-e,azon mulik,hogy Te mit lepsz.


Sajnalom,de biztosra sose mehetsz,nem tudod semmilyen varazsmodszerrel kideriteni,hogy tetszel-e neki "ugy".Mar csak azert sem,mert az,hogy tetszel-e neki,az a Te viselkedesen mulik!

Egy megoldas van: ferfi leszel es kockaztatsz.

Nem tudom,miota tart ez az egesz,ha 2 honapnal regebb ota,akkor mar lehet,hogy keso.Ha meg nem regen,akkor hajts ra!

Nem akarok kisregenyt irni,ha erdekel a "hogyan",akkor meg irok majd.

2011. ápr. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!