Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok ti voltatok-e vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti voltatok-e vagy mit tettetek-e ilyen helyezetben?

Figyelt kérdés

tegyuk fel meg nem volt baratod es nagyon felenk vagy

ha megszoli egy srac akkor lehetsegese egy annyira nem tod mit tegyel inakabb elszelelsz vgy egy szot visszadobsz elforditod a fejed mer nem tod mit monjd es nem mersz visszanezni egyhamar

-mar elso ev ota ismerem a lanyt de csak ritkan futunk ossze az egyetemen ..regebben beszeltunk tobbet de amiota tudja hogy nekem komolyabb szandekaim vannak nagyon fura :P ( pedig mar toobb mint egy fel eve nem beszeltem vele )

en 22f vagyok nem volt meg baratnom

o 21L


2011. ápr. 8. 18:26
 1/6 anonim válasza:
ha tetszik én mindenképpen adok neki esélyt. szóba állok vele és nem sajnálok annyi időt. de ha semmiképpen nem jönne be a pasi akkor is az udvariasság kedvéért szóba állnék vele, aztán keresnék valami kifogást és gyorsan elmennék. remélem segítettem. sok sikert ;)
2011. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor most udvariatlan a csaj vagy csak betojt ? ( rahatot szeletelt a tangalya :P )?
2011. ápr. 8. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Hű, barátom, 22 éves létedre nagyon gyengén írsz...
2011. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

amúgy van helyesírás ellenőrző szal írni se kell tudni csak sokakat az se érdekel:D


Am meg nekem se volt bnőm, 22-éves koromra már rég bedrogoztam volna ezért...

Ha komolyak voltak a szándékaid miért nem beszéltél vele egy fél évig?:S


F17

2011. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mert vartam ,hogy o keressen meg mert ugy gondoltam rajta kene legyen a sor :-<
2011. ápr. 8. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Eloszor is tanulj minel tobbet a nokrol. Nem arrol, hogy milyen poz, meg milyen srac kell nekik. Inkabb arra gondolok itt, hogy mi az amire erzekenyebbek, mi az amit visszataszitonak gondolnak. Tudod lenyegeben a sokfele not es ferfit ugyanaz jellemzi. A no elsosorban NO, a ferfi elsosorban FERFI. Tudom igy nagyon tag a fogalom, de legalabb 30 oldalba kene leirjam mit ertek a ket fogalom kozott. A nokrol annyit, diohejban, hogy szeretik ha fontosnak erzik magukat, es szeretik ha erzik, hogy szeretve vannak. ENNYI! Vannak olyan nok, akik a gyengedseget tartjak fontosnak, vannak olyanok, akik a ferfiassagot. De ugyannak a nonek ma a gyengedseg kell, holnap meg a ferfiassag.
2011. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!