Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lány járna egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány járna egy ilyen sráccal? (lent)

Figyelt kérdés
Egy vékony, ápolt, normális, kissé hülye, kedves, nem jár bulizni, nem a legdivatosabb. Aki utálja a sportokat, és béna is benne. Vasútbarát aki szeret fotózni.
2011. ápr. 8. 17:34
 1/9 szamóca. ***** válasza:
hát ha már vasútbarát az már...nem is tudom...
2011. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan lány aki vékony, ápolt, normális, kissé hülye, kedves, nem jár bulizni, nem a legdivatosabb. Aki utálja a sportokat, és béna is benne. Vasútbarát aki szeret fotózni.
2011. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kicsit hülyét részletezhetnéd. Valami más hibád is van?
2011. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kicsit hülyét úgy kell értelmezni, hogy néha letudok fárasztani bárkit olyasmi dolgokkal, mozdulatokkal, szövegekkel, ami már néha nem túl normális, de ez csak akkor vannak ha fáradt vagyok. És az se minden nap van.
2011. ápr. 8. 17:44
 5/9 anonim ***** válasza:

A kicsit hülyét majd kinövöd. Én is ilyen voltam, nekem is lett barátnőm, nem is egy. És van is.

Vasútbarát sosem voltam, nem tudom, mit értesz ezalatt. Szóval minden nap lemész a pályaudvarra és megsimogatod az M 42-eseket? Mert ezt nem sok lány értékelné. Max eltűrné

2011. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mit is értek vasútbarát alatt? Hát ez egyszerű, érdekel, szeretem, tudom. Nem pontosan simogatom, hanem fotózóm. A vasútbarátság pont ugyan olyan mint ha a kocsikat, motorokat, vagy akármi mást szeretnél, csak mi a vonatokkal mozdonyokkal vagyunk így. Nagyon normális dolognak tartom a vasútbarátságot. Semmi olyasmit nem tartalmaz magában a vasútbarát, ami bármi rosszat jelentene.
2011. ápr. 8. 18:35
 7/9 anonim ***** válasza:

már nem azért nem akarlak megbántani, de itt gyk-n az összes kérdező úgykérdezi meg a kérdéseket, hogy számukra jó legyen. ezt akarod mondani, hogy ilyen vagy?

gebe, átlagos, fárasztó, visszahúzódó, ódivatú, béna?

a válaszom, nem nemjárnék ilyennel..


bocsi ha megbántottalak...de ez így van..

2011. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem bejönnél :)
2011. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem aranyos. Mindenkinek vannak fura hobbijai, ha te így éled ki magad, klassz. A sportutálat annyira nem klassz.


Am bejönnél nekem:)


szóval

a vékony, középmagas lányoknak, akik nem a cicababa vedelősek, kissé hülye (ezt értékelem, én is ilyen vagyok), a fotózást inkább humán / művészet érdeklődési körű lányok értékelnék, vagy olyanok, akiknek szintén nem átlagos hobbijuk van.

2011. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!