Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy lány nagyon anyáskodó egy sráccal?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban aki fiút próbál belőlem faragni.

Bátorit, hogy lógjak többet a lányokkal, változtassak magamon segíteni akar. Elég félénk vagyok fiú létemre, és a lány fejemhez vágta, hogy gyáva vagyok. Fél éve volt egy lány aki adta a jeleket, hogy bejövök neki, és én erre nem reagáltam. Nem kezdeményeztem.

A kérdésem az volna, mért "ilyen" velem?


2011. máj. 17. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:


Ilyen a természete és szeretne segíteni neked.


Vagy


Bejössz neki, és a legjobbat akarja belőled kihozni, és reménykedik, hogy esetleg rájössz


De az biztos, hogy nem lesz könnyű kiderítened melyik XD

Inkább döntsd el, hogy hogyan viszonyulnál hozzá a két különböző esetben, hogy ne akkor kelljen amikor kiderül.

2011. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van már pasija. :))
2011. máj. 17. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:

segíteni akar mert látja rajtad hogy szánalmas vagy és egyedül nem mész semmire ezért segítségre van szükséged ha valaha is akarsz barátnőt.

bocs hogy ilyen durván fejeztem ki magam de én is ilyen vagyok szívesen segítenék 1 fiúnak ha látnám rajta h nem tud egyedül felszedni 1 csajt se :\

de szerintem próbáld meg megfogadni a tanácsait hátha tényleg segít!

2011. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"segíteni akar mert látja rajtad hogy szánalmas vagy és egyedül nem mész semmire ezért segítségre van szükséged ha valaha is akarsz barátnőt.

bocs hogy ilyen durván fejeztem ki magam de én is ilyen vagyok szívesen segítenék 1 fiúnak ha látnám rajta h nem tud egyedül felszedni 1 csajt se :\

de szerintem próbáld meg megfogadni a tanácsait hátha tényleg segít!"


Miért lenne szánalmas. Csak mert te azt gondolod? Amúgy meg ez szerintem a tipikusan belepofázok a mások dolgaiba, mert ettől érzem fontosnak magam és nem kell a saját szánalmas életemmel törődnöm eset.

Majd pont egy csajra fog már hallgatni csajozási ügyben? Gondolom te a tökéletes nő vagy, akinek minden egyes tanácsa arany és hallgatni kell rá igaz?

Kérdező: add a tudtára, hogy állítsa le magát, mert ez neked kínos és foglalkozzon a saját dolgával. De ha neked jó, hogy tanácsadás célján folyamatosan b.szogatnak, akkor ne tegyél semmit.

2011. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" Amúgy meg ez szerintem a tipikusan belepofázok a mások dolgaiba, mert ettől érzem fontosnak magam és nem kell a saját szánalmas életemmel törődnöm eset. "



nem azért tette fel a kérdést hogy lehessen rá válaszolni?

ha azt akarná a kérdező h senki ne szóljon bele akkor nem kérdezne -.-"


amúgy meg attól függetlenül h a legtöbb tizenéves 'emós', -szerintem- a legtöbb nő a Férfiakat szereti és nem azokat a kisfiúkat akik nem mernek közel menni se a lányokhoz :D


mellesleg az hogy nem teszek fel olyan kérdéseket hogy "mit mondjak neki?" vagy hogy "beleszerettem a képébe fészbukon mit tegyek?" nem azt jelenti hogy az én életem szánalmas és nem akarok vele foglalkozni hanem azt, hogy egyedül is el tudom intézni a dolgaimat.


de ha ilyen okos vagy akkor értelmes választ is írhattál volna a kérdezőnek

2011. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!