Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem nagyon szeretnék kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon szeretnék kezdeményezni. De akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
kinéztem vkit, már lassan két éve bele vagyok zúgva, elvileg tetszem neki, nincs barátnője, de elég beszari lányok terén.. szórakozni sem nagyon jár. én még "régimódi" vagyok, utálok kezdeményezni.. muszáj? vagy felejtsem el? vagy várjak tovább...
2011. ápr. 8. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az élet olyan rövid. Egyszer félreteheted a régimódiságodat. Mert ha megvan az összhang, életed párját szalaszthatod el, ha meg nem, legalább nem fogsz bizonytalanságban élni.
2011. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szemezgetni szoktatok?

Vagy esetleg , ha tényleg nem megy a kezdeményezés, keresd fel valamelyik közösségi portálon, ha fent van.

2011. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg. Esetleg egy közös ismerősön keresztül. Nehogy már lemaradj!
2011. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is kezdeményezned kéne... veszíteni valód nincs ;)
2011. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos sehol sincs fenn.. és élőben eddig csak alkohol hatása alatt kezdeményeztem..:D
2011. ápr. 8. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor oda kell hozzá menni és beszélgetni vele, Ha alkohol, akkor gondolom buli. Inni nem kell, viszont egy közös bulizáson tök lazán oda lehet menni beszélgetni vagy ne adj isten táncolni!
2011. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!